Güncel

“81 İLDE 81 ANAOKULU”

“81 İLDE 81 ANAOKULU”

12 Eylül 2018 07:02
-A

+A

Türk Kızılay’ının Kırşehir dahil olmak üzere “81 ilde 81 Anaokulu” projesi kapsamında Bayburt Grup tarafından bağış olarak yapımı üstlenilen ve tamamlanan Nazlı Şentürk Kızılay Anaokulu için devir protokolü imzalandı.
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım’ın Başbakanlığı döneminde eşi Semiha Yıldırım’ın himayesinde Türk Kızılay’ının Kırşehir dahil olmak üzere “81 ilde 81 Anaokulu” projesi kapsamında Bayburt Grup tarafından bağış olarak yapımı üstlenilen ve tamamlanan Nazlı Şentürk Kızılay Anaokulu için devir protokolü imzalandı.
Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen imza törenine Vali Ali Hamza Pehlivan, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Karakaşoğlu, Kızılay Bayburt Şubesi Başkanı Fikret Aksoy, Bayburt Group A.Ş. yetkilileri ve Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri katıldı.
Törende anaokulu hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Karakaşoğlu’ndan bilgi alan Vali Pehlivan, “Projenin hayata geçirilmesini sağlayan başta TBMM Başkanımız ve saygıdeğer eşleri olmak üzere, Türk Kızılay’ına ve projenin yapımını bağışlarıyla üstlenen Bayburt Group A.Ş’ye ilimiz adına teşekkür ediyorum, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku