Güncel

'BİZİM DAVAMIZ MEMLEKET, BİZİM DAVAMIZ DEVLETTİR'

'BİZİM DAVAMIZ MEMLEKET, BİZİM DAVAMIZ DEVLETTİR'

Okunma: 230

27 Ocak 2020 07:01
-A

+A

Hamza Çam, 22 yıllık devlet memurluğunun artından Kırşehir belediye başkan yardımcısı olarak yeni görevine başladı. Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt gazetesi imtiyaz sahibi Murat Sürmeli, Memleket Gazetesi Genel Koordinatörü Zeliha Karayel ve Muhabir Filiz Öz ile beraberinde göreve yeni başlamış olan Hamza Çam'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Yılların vermiş olduğu deneyimiyle Kırşehir Belediyesi’nde, Belediye Başkan yardımcısı olarak atanan Çam 'BİZİM DAVAMIZ MEMELEKET ,BİZİM DAVAMIZ DEVLETTİR' dedi.
Gazetelerimize açıklamada bulunan Çam, “Ziraat Bankası'nda devlet memurluğu ile çalışma hayatına başladım. Ben hangi göreve geldim ise tırnaklarımla kazıya kazıya geldim hiç bir zaman bir yerlerden torpil yardımı ile bize koltuk gösterilmedi.1999 yılında Ziraat Bankasın da memurluk sınavı açıldığında 6 kişilik alımda 230 kişi başvurdu ve sınav sonucu 2. oldum, çalışma hayatım başladı. Daha sonrası orası özelleştirme sürecine girince başbakanlık devlet personelliği başkanlığına geçişim oldu ve hukuk işleri insan kaynaklı alakalı bölümde 4. senemi doldurdum. Buradaki sürecim sonrası (İŞKUR)'da şef olarak devam ettim .(İŞKUR)'da birçok görev aldım ve muhasebe görevlisi olarak da devam ettim, tekrar sınava girdim ve sınav sonucu başarımdan dolayı şube müdürü olarak devam ettim. Burada şu demek oluyor ki kimse bizi kolumuzdan tutup getirmedi buraya ben geçmiş zaman sürecinde başarımla hizmet vermeye geldim 'dedi.”
Bizler hizmet için geldik ve bu yolda da devam ederken halkımızla iç içe olacağız diyen Çam, ”Ben vatandaşımla yolda birlikte yürümeliyim ve onlarla aynı kahvede oturup rahat çay içmeliyim, sıcak çayları yudumlarken vatandaşın beklentilerini ve eksiklerini bilmeliyim. Bizler Kırşehir halkına layık bir şekilde de hizmet edeceğiz hedefim budur” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku