Güncel

“Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar”

“Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar”

18 Ağustos 2018 07:14
-A

+A

 

             “Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar” Projesi Kapsamında Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesi Çocukları ve Çocuk Evleri Çocukları Kardeşlik Pikniğinde Buluştular.Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesinde bakım ve koruma altında kalan çocuklar ile Çocuk Evlerinde bakım ve koruma altında kalan çocuklar, Kırşehir Belediyesinin katkıları ile Güzler Evcil hayvan ve piknik alanında piknik programı düzenledi. Bakanlığın  'Ekranla Değil, Akranla Büyüsün Çocuklar' projesi kapsamında gerçekleşen piknikte oyunlar oynandı, şarkılar söylendi.   
Ekranla Değil, Akranla Büyüsün Çocuklar' projesi kapsamında çocuk hakları komitesinin organizasyonun düzenlenmesine katkı sağladılar
Çocuk hakları komite üyesi gençler çocuklarla oyunlar oynadı, çocuklar ile sohbet ettiler. Birlikte eğlenceli vakit geçirdiler.Güzler Piknik alanında piknik yapmakta olan çocukların yanına ziyarete gelen AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çocuklar ile tek tek ilgilenerek onlarla uzun uzun sohbet ettiler. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci  çocuklarımızın ellerinden tutup piknik alanını gezdirerek orada yaşayan hayvanları tanıttı.Yine piknik alanına gelen Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, İl Müftüsü Mehmet Yaman, TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yüksel, İl Temsilcisi Sergen Özdemir çocuklar ile sohbet ettiler. Çocuklar ile hoşça vakit geçirdiler.Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara çocuklar ve misafirler ile bizzat ilgilendi.Kuruluş Müdürü Recep Yıldırım Kardeşlik Pikniğinin düzenlenmesine katkıda bulunan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara’ya teşekkür etti. Çocuklarda Ramazan Baykara’ya teşekkür etmelerinin ardından piknik etkinliği sona erdi.     

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku