Güncel

"Koronavirüs alacağımız tedbirlerden güçlü değildir"

"Koronavirüs alacağımız tedbirlerden güçlü değildir"

Okunma: 124

5 Kasım 2020 15:41
-A

+A

      Kırşehir Valiliği sosyal medya hesabı üzerinden , Koronavirüs için alınan tedbirlere uyulması gerekliliğini belirten çağrıda bulundu. "Unutmayalım, Koronavirüs alacağımız tedbirlerden güçlü değildir." ifadesinde bulunan Kırşehir Valiliği, masake, mesafe ve hijyen kurallarının unutulmaması gerektiğinin bir kez daha altını çizdi.
       Koronavirüs salgını kapsamında şehrin tüm genelinde virüs denetimleri aralıksız şekilde sürdürülüyor. Bu kapsamda Kırşehir Valiliği, "Unutmayalım, Koronavirüs alacağımız tedbirlerden güçlü değildir."diyerek vatandaşları uyardı.
MASKE VE KURALLARA UYALIM
       Kırşehir Valiliği salgın kapsamında denetimlerini aralıksız olarak her yerde devam ediyor. Valilik, cadde, sokak, iş yerleri ve pazar alanlarında ki denetimler sonucu olumlu yönde etkisini gösterse de; akraba ve ev ziyaretlerinin sürmesi, vaka sayılarının artmasına ve salgının hayatımız üzerindeki olumsuz etkisinin devam
etmesine neden olduğunu açıkladı. Kırşehir Valiliği sosyal medya hesabından; "Maske, Mesafe ve Temizlik kurallarını unutmayalım ve tedbirleri elden bırakmayalım.
      Koronavirüs salgını ile mücadele ettiğimiz bu dönemde kalabalık ortamlardan uzak durulmalı, zorunlu olmadıkça hane halkı dışındaki kişilerle ile temas edilmemeli ve ev ziyaretlerinden mümkün olduğunca kaçınılmalıdır." uyarısında bulundu.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku