Güncel

(MEDAŞ) İŞLETME SORUMLUSU SERDAR SELCİ’DEN GAZETELERİMİZE ZİYARET...

(MEDAŞ) İŞLETME SORUMLUSU SERDAR SELCİ’DEN GAZETELERİMİZE ZİYARET...

Okunma: 766

15 Ocak 2021 16:21
-A

+A

      İlimize yeni atanan Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (MEDAŞ) İşletme sorumlusu Serdar Selci ve MEPAŞ İşletme Sorumlusu Murat Yağmur, Yeni Yeşilyurt ve Memleket Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli’ye ziyaret etti.
      Kırşehir MEDAŞ  İşletme Sorumlusu Serdar Selci aslen Çankırılı olup Niğde görevinin ardından Kırşehir’e ataması gerçekleşti. Selci,6 yıllık deneyimin ardından ilimizde görev yapmak üzere çalışmalarının başlattığını belirterek Kırşehir için  mesleğinden ödün vermeden en iyi şekilde temsil edeceğini bildirdi.
      Yapılan açıklamada,Çalışanlarının sağlığını her zaman ön planda tutan MEDAŞ, Corona Virüsüne karşı toplu alanda çalışma zorunluluğu olan 150 kişilik 186  Çağrı Merkezini 2020 Mart ayı itibariyle COMDATA ile birlikte hızlıca gerekli alt yapıyı sağlayarak çağrı merkezi çalışanlarının evlerini ofise çevirmişti.
1 Haziran’da normalleşme kararı alınmasına rağmen MEDAŞ riske girmedi ve çağrı merkezi home office çalışma düzenine devam etti. Çalışanların sağlığı için gereken tüm önlemler eksiksiz yerine getirilirken hizmet kalitesinin düşmemesi için gerekli tüm adımlar atıldı.  Evden hizmete rağmen çağrı merkezi değerlerinde herhangi bir değişme olmadı. Sağladığı kaliteli hizmetten ödün vermeyerek çağrı merkezi müşteri memnuniyetini 95% oranlarına taşıdı. Evden çalışma döneminde yaklaşık olarak ,1.5 milyon çağrıyı 99.7% ulaşım oranıyla karşılandı. Kesintisiz enerji  hedefini benimseyerek çalışmalarına devam eden MEDAŞ, çağrı merkeziyle 7/24 hizmete hazır.
 
 
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku