Güncel

“MEMLEKETİMİZ İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ”

“MEMLEKETİMİZ İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ”

16 Mart 2020 16:11
-A

+A

İnşaat sektörünün  çeşitli dallarında faaliyet gösteren Adıgüzeller İnşaat malzemeleri  sahibi Kadir Adıgüzel Kırşehir’e her konuda desteklerini esirgemeyip bir Kırşehir sevdalısı olarak çalışmalarını yürütüyor. Kadir Adıgüzel ,Adıgüzel inşaat malzemeleri olarak Buhara Camii’sinin mihrap ,mimber ve iç diyaznının yapımlarına katkıda bulundu.

Kadir Adıgüzel gazetemize yaptığı açıklamada; “Kırşehir’in sevdalısıyım memleketim için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.Kırşehir’in bir çok iş dalları bulunmaktadır ve herkes elini taşın altına koymalıdır. Bu hizmet memleketimiz için.Hazreti Osman Camii’sinin iç ve dış yapımını Adıgüzel inşaat malzemeleri olarak üstlendik ve bu görevde yer almak bizim için büyük bir onurdur “dedi. 
“KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’UN YANINDAYIZ”
Adıgüzel İnşaat malzemeleri yaptığı çalışmaların ardında Kırşehir Belediyesporada maddi ve manevi desteklerini esirgemeyip desteğe en çok ihtiyacı olduğu Kırşehir Belediyespor’un her daim yanında olacağını bildirdi.
ADIGÜZEL İNŞAAT MALZEMELERİ  SEKTÖRÜNÜN DOĞUŞU VE BAŞARISI
BABADAN OĞULA GEÇEN YARIM ASIRLIK TECRÜBE
Uzun yıllardır Kırşehir’de hizmet veren Adıgüzeller İnşaat Malzemeleri LTD.ŞTD sahibi Kadir Adıgüzel inşaat sektöründe ki kalitenin öneminin hakkında gazetemiz Yeni Yeşilyurt’a açıklama yaptı.
İnşaat sektöründe var olmanın kalite ve güvene dayandığını söyleyen Adıgüzel inşaat malzemeleri sektöründe malzeme ve işçi kalitesi de bir arada bulunmalıdır diye belirtti. Adıgüzel; “Babam Mevlüt Adıgüzel 1968 yılında Kılıçözü Sanayi Sitesine ticaret hayatına ismini kazıyan değerli büyüğümüz ve benim ticaretteki gurur duyduğumuz Mevlüt Adıgüzel, Robert, Bosch Ve Black & Deckerr Olarak Teknik Hırdavat sektöründe toptancılık yaptı. Bizde babamızdan aldığımız feyizle tüm Türkiye’ye inşaat malzemeleri sektöründe siz kıymetli müşterilerimize hizmet etmenin gururu içerisindeyiz.” dedi.
 Kadir Adıgüzel;”1983 ‘ten bu taraf bu sektörde bulunmaktayım ve bu işin mutfağından yetişmiş biri olarak ürünlerimizde kaliteye önem vererek babadan kalan ismimizi en iyi şekilde ileriye taşıyoruz. Bizim esas geldiğimiz nokta sanayidi, teknik hırdavat ve nalbur üzerineydi.1968 yılında Teknik Hırdavat ve İnşaat Malzemeleri sektöründe Mevlüt Adıgüzel önderliğinde çıktığımız bu yolda Adıgüzeller İnşaat Malzemeleri adı altında Ahilik ahlakını benimsedik. Babamdan bayrak yarışını devir aldım. Sektörde tecrübeli kadromuz ve bilgilerimizle uzun yıllar boyunca hizmet verdik ve vermeye devam edeceğiz. Bu sektörde temel misyonumuz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini temel prensip olarak benimseyen, güvenilir, kaliteli, dayanıklı ve müşteriye saygılı hizmetler sunabilmektir. Vizyonumuz, Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan ve müşteri memnuniyetini devamlı kılan bir firma olmaktır.” diye belirtti
 “EKONOMİNİN ZOR GÜNLERİNİ YAŞIYORUZ”
Son yıllarda inşaat sektöründe yaşanan ekonomi sıkıntılar müteahhitleri zorladığı gibi şirketlere de yansıdığını dile getiren Kadir Adıgüzel ,”Ekonomide sıkıntı olduğu zaman ister istemez bir zincirin halkası olarak inşaat sektörlerinde ürünlere de yansıyor, bu durum sektörü olumsuz yönde etkileniyor “dedi.
“TAHSİLAT SORUNLARINDA SIKINTI YAŞANIYOR”
Adıgüzel; “Bizlerde satış noktaların dışında en büyük sıkıntımız tahsilat sorunu. Ürün satışlarında hiçbir sorun yaşanmıyor, ürünlerimizde kalitenin de verdiği güven etkisiyle satışlarımız ekonomi sıkıntıya rağmen olumlu yönde fakat sıcak para müşterilerimizde bulunmadığı için tahsilat sorunu ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu durum ise inşaat süreçlerinde sıkıntı olduğunu gösteriyor” dedi.
“MERDİVEN ALTI FİRMALARDA HİÇBİR ZAMAN BULUNMADIK”
Adıgüzel;” Biz Adıgüzeller İnşaat Malzemeleri LTD.ŞTD olarak merdiven altı firmalar ile hiçbir zaman bağlantımız olmadı ve bu ürünlerin satışını yapmadık, her daim bir marka üzerinde durduk. Adıgüzeller’e güvenen hiçbir zaman boş çıkmamıştır ve satış yaptığımız ürünlerde de yılların verdiği tecrübeyle bir şikâyet gelmemiştir. Kurumsal firmaların ülke içi ve ülke dışı ürün satışı yapan bayilik sistemi adı altında yıllardır bulunduk. Ürünlerimizin kalitesi ile Adıgüzeller olarak Kırşehir’de de bir markamızı oluşturduk.
ISI YALITIM BİR BİNA İÇİN OLMAZSA OLMAZIDIR
Kadir Adıgüzel;”2020 -2021 yılına kadar Kırşehir çapında ve Türkiyede yalıtımsız bir bina kalmayacak. Enerji kimlik belgesi olmayan bina ne satış yapabilecek nede kiraya verebilecek. Bunu devlet olarak böyle bir yasa var ve bu yasa vatandaşların enerji tasarrufu için çok önemli nokta. Isı yalıtımı olmayan evler, kışın ısınma sorununa ve buna bağlı olarak da bütçeyi zorlayacak doğalgaz faturalarına maruz kalıyor. Isı yalıtımı (bina mantolama) yaşadığınız binayı zorlu hava şartlarından korurken, ısı ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Isı yalıtımı sıcak veya soğuk havanın binaya girişini engellemek için yapılır. Gerektiği şekilde yapılan mantolama evlerin aylık ısınma maliyetinde yüzde 50'ye varan oranda tasarruf sağlar. Isı yalıtımı, enerji tasarrufu sağlamanın yanı sıra konutların ömrünü uzatarak çevre kirliliğini azaltır ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturur. Isı yalıtımı için binalara mantolama işlemi uygulanmaktadır.
Mantolamada iki çeşit ürün vardır biri taş yünü dediğimiz diğeri ise strafor uygulaması, bu iki ürün arasındaki fark ise örnek olarak, birisi elyaf yorgandır diğeri ise yün yorgandır. Biz müşterilerimize kalitemizle gelerek en iyi ürünümüzle müşterilerimize sunuyoruz.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku