Güncel

“YILIN EN İYİ GAZETE MİZAMPAJ” ÖDÜLÜ AYNUR DEMİREL’E VERİLDİ

“YILIN EN İYİ GAZETE MİZAMPAJ”  ÖDÜLÜ AYNUR DEMİREL’E VERİLDİ

15 Ocak 2019 07:31
-A

+A


 
Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği'nin Kırşehir Temsilciliği tarafından organize edilen ve ilki düzenlenen Basın Gecesi Kırşehir'de büyük ses getirdi.
Kırşehir'de bir ilke imza atan UİGAD Basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlamak ve yılın gazetecilerine ödül vermek için Basın Gecesi düzenledi.
Uluslararası Internet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneğinin Düzenlemiş Olduğu Basın Gecesinde “Yılın En İyi Gazete Mizampaj” Ödülünü Öğretim Görevlisi Basın Müşaviri Mehmet Özdemir tarafından gazetemiz eski çalışanlarından Aynur Demirel’e verildi.
Gazetemiz eski Yazı İşleri Müdürü olan Aynur Demirel;” Bu ödülü bana laik gören Başta UİGAD Kırşehir Temsilcisi Erdem Yeşer’e teşekkürlerimi sunar, Bu ödülün yanı sıra ödülümü bana takdim eden ve bu günkü başarımda öğrencilik zamanımda desteklerini esirgemeyen çok değerli hocam Basın Müşarivi ve Öğretim Görevlisi olan Mehmet Özdemir’e de çok teşekkür ederim.
Ödülümü vermesi için değerli Hocam Mehmet Özdemir’i çağırdıkları zaman anlamsız bir duygu içerisine girdim sevinç ve şaşkınlığımı gizleyemedim. İDOİLİM OLANIN ELİNDEN İDAELİME DOĞRU ilerlemek bana çok onur verdi. Bu gecede emeği geçen herkese ayrı ayrı şükranlarımı sunarım”dedi.
UİGAD Kırşehir Temsilcisi Erdem Yeşer " UİGAD (Uluslararası internet gazeteciliği ve gazeteciler derneği) Kırşehir il temsilciliğinin bu yıl ilkini tertip ettiği "basın gecesine" salona teşrifleriyle bizleri onurlandıran kıymetli dostlara sonsuz teşekkürler ediyoruz. Bir avuç "çıkla gönül" ün Kırşehir basınında huzuru tesis için, makama saygıyı, bidat kültürü edinmeyen, kamu menfaatini önceleyen, milleti, cefa çekeni, edileni, hakkı tutup kaldıran mantığın gelişmesine katkı sunmak için, duayenlerinden esin alarak, geleceğin gazetecilerini sırtında taşıyarak gecesini gündüzüne katan kıymetli ekip arkadaşlarıma, yanımızda olamayıp bizlere dualarıyla, iyi niyetleriyle, yüzlerce km yolu ezip gelerek, destek sunan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı. 
Programa ayrıca UİGAD Genel başkan Yardımcıları Okan Halefoğlu Geçgel , İpek Yavuz ile Genel Sekreter Selçuk Taşdemir ve Aksaray İl Temsilcisi Ali Genç katıldı.
17 Dalda Ödül Sahiplerini Buldu
Konser ve Meddah gösterisi ile başlayan gecede 17 ayrı dalda ödül sahiplerini buldu. Ödüle layık görülen basın mensuplarının isimleri ise şöyle ; 
1. YILIN GÖRÜNTÜLÜ HABERİ : ABDULLAH YILDIZ - AA- DEAŞ HABERİ
2. YILIN EN İYİ "HABER SOSYAL MEDYA SAYFASI" İHBAR ET ( ABDURRAHMAN DULKADİR)
3. YILIN EN İYİ GÖRÜNTÜSÜ ÖDÜLÜ : SEMRA YILMAZ- Çatıdan düşen adam
4. YILIN EN İYİ GÖRÜNTÜLÜ ÖZEL HABERİ: ENDERHAN ÖZ- İHA
5. YILIN EN İYİ HABER SİTESİ ÖDÜLÜ: KIRŞEHİR HABERTÜRK ( ÖMER DURAN)
6. YILIN EN İYİ İNTERNET HABERCİLİĞİ TASARIM ÖDÜLÜ: İBRAHİM KAHRAMAN
7. YILIN EN İYİ KÖŞE YAZARI: ADNAN YILMAZ- HABER KIRŞEHİR
8. YILIN RÖPORTAJ ÖDÜLÜ : DİDEM CEYLAN
9. YILIN EN İYİ GAZETE MİZAMPAJ ÖDÜLÜ : AYNUR DEMİREL – YEŞİLYURT GAZETESİ
10. YILIN EN İYİ KADINA DEĞER HABER ÖDÜLÜ: SÜMEYYE ŞAHİN
11. YILIN İÇERİK KALİTESİ ÖDÜLÜ (GAZETE) : KIRŞEHİR ÇİĞDEM GAZETESİ
12. YILIN EN İYİ CIKIS YAPAN MUHABİRİ : VAHİT ALDI
13. YILIN EKRAN YÜZÜ : CANSU KILINÇ- AHİ TV
14. YILIN SPOR MUHABİRİ ÖDÜLÜ: SALİH HANÇER- AHİ YURDU GAZETESİ
15 YILIN KAMERAMANI ÖDÜLÜ: MESUT DALKILIÇ- AHİ TELEVİZYONU
16. YILIN EN İYİ SOSYAL SORUMLULUK HABERİ: ZAHİDE VURAL- ERDEM YEŞER (ŞEHİTLERİMİZ BELGESELLERİ )
17. AVŞAR CİHAN ONUR ÖDÜLÜ: SALİH GÜNER ( KIRŞEHİR ÇİĞDEM)

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku