Güncel

1971'den bu güne kalitenin adresi ADIGÜZELLER...

1971'den bu güne kalitenin adresi ADIGÜZELLER...

26 Haziran 2020 16:46
-A

+A

        1971 yılında iş dünyasına ilk adımını atan Mevlüt ADIGÜZEL aradan geçen süreç içerisinde ADIGÜZELLER inşaat malzemeleri LTD.ŞTİ'ni marka haline getirerek isminin bulunduğu sektörde uzun yıllar boyunca kaliteden ödün vermeksizin iş dünyası da büyük başarılara imzasını attı.
        İş dünyasında geçmiş yılların tecrübesi ile Kırşehir’in önde gelen iş adamlarından Mevlüt ADIGÜZEL başarısının sırrını gazetemize açıkladı.
Mevlüt Adıgüzel, İş dünyasında bazı şirketler zirve yaparken bazıları da ayakta kalabilmek için çok darboğazlar yaşıyor ve maalesef ki bir çoğu da kepenklerini kapatmak zorunda kaldığını dile getirdi.
“BULUNDUĞUMUZ SEKTÖRDE BİR AN OLSUN KALİTEDEN, DOĞRULUK VE DÜRÜSTLÜKTEN VAZGEÇMEDİK”
         Adıgüzel, Genç yaşlarda başladığım iş hayatımda aynı sektörde yılların bana verdiği tecrübeyle beraber iş dünyası ile birlikte büyüyerek bugünlere geldim.
        1971 yılında sanayide teknik hırdavat, şehir merkezine açmış olduğumuz 2. şube olarak DYO, POLİSAN ,MERBOLİN ve BOYATAŞ'ın Kırşehir ana bayilini aldık ve uzun yıllar boyu sürdürdük. Eski Ve Yeni Sanayi’de Robert, Bosch Ve Black & Deckerr Olarak Teknik Hırdavat sektöründe toptancılığını yaptık. Kaliteli hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen sektöründeki yerini koruyan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduk. Tek bir marka üzerinden başarıyı ile değil bir çok ünlü marka ile birlikte çalışarak ADIGÜZELLER inşaat Malzemeleri LİD.ŞTİ olarak eski ve yeni sanayi de ,çarşıda ise Kapucu Camii civarında yine inşaat malzemeleri sektöründe ikinci şubemizi açtık. DYO POLİSAN VE BOYALI TAŞ MERBOLİ’nin uzun zamandır ana bayiliğini yapmış bulunmaktayız. Kırşehir halkına gerek inşaat malzemeleri sektöründe gerekse teknik malzeme sektöründe hizmet ettik ve etmeye de devam edeceğiz.
ADIGÜZELLER’İN İŞ DÜNYASINDAKİ BAŞARI SIRRI
        Mevlüt Adıgüzel; İş dünyasının en büyük özelliğinin bir tanesi “KİMİNİN DUASI,KİMİN PARASIDIR”. İş yeri açan ile yuva kurana Allah yanında olduğu gibi bizler de her daim halkımızın yanında olduk. Önceliğimiz güven ve kalite. Bu sebepten dolayı yılların yıkamadığı bir çınar ağacı misali memleketimize uzun yıllardır hizmet ediyoruz. Her şeyden önce  aile olmayı başardık ve bu başarımızı zamana koyduğumuzda tabi ki ilk yıllarda sarsıntılar yaşasak ta dimdik durduk ve çizgimizin dışına çıkmadan tekrar ayağa kalktık. Kendimize ve sektörümüzdeki kaliteye olan güvencimizden ,rüzgârın esintisi bizleri yıkmadı. Her zaman sözümüzde durduk ve bize duyulan güveni sarsmadık bu güvence ile başarının imzasını attık.İnşaat sektörünün yanı sıra sağlık sektöründe de tüm Türkiye'ye hizmet etmek açısından merkezi İstanbul Kadıköy olan başaran medikal ile ortaklık imzalamış bulunuyoruz. İnşaat sektöründeki temel prensibimiz sağlık sektöründe de uygulayarak İnşaat sektöründe bir marka haline gelmiş ADIGÜZELLERİ sağlık sektöründe de marka haline getirmeyi hedefliyoruz.
ADGÜZELLER’DEN YENİ GİRİŞİMCİLERE TAVSİYELER
        “Belirli zamanlarla iş hayatında sarsıntılar yaşanabilir. Ancak pes etmeyin. Pes etmemek başarmanın anahtarıdır. Yaptığınız işte tembelliğe kapılmayın. Zor durumlarda olsanız dahi kalitenizden asla ödün vermeyin, En iyisini yapmaya özen gösterin ve en iyisi olun . Zaman çabuk geçer iş hayatında kimi zaman geçmemekle birlikte zorluklar yaşanabilir ancak önemli bir konu vardır ki verilen sözleri yerine getirmektir. Başarılı olmak istiyorsanız çizginizden çıkmayın uyarısını veren   Mevlüt Adıgüzel, biz bu sebepten dolayı aldığımız takdirlere layık olmak için var olduk” açıklamasında bulundu.
“BİR ÇOK AİLEYE UMUT KAPISI OLDUK”
        Mevlüt Adıgüzel, Bir çok emekçiye Kırşehir de iş olanağı sunmanın gururu bizim için ayrıcalıktır. Çalışanlarımız ile birlikte her şeyden önce aile olup kimseyi ötekileştirmeden bütünleştik.
Bulunduğumuz sektörde bir an olsun kaliteden, doğruluk ve dürüstlükten vazgeçmedik.
ADIGÜZELLER İnşaat Malzemeleri LTD.ŞTİ olarak çizgimizi bozmadan babadan oğula geçiş dönemi yaşamış yılların verdiği tecrübe ile 50 yıldır memleketimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku