Güncel

20 BİN HEMŞERİME İŞ KAPISI GELİYOR

20 BİN HEMŞERİME İŞ KAPISI GELİYOR

1 Şubat 2019 07:50
-A

+A

 

MHP Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Onur KÖKSAL hazırlamış olduğu tüm projelerini Kırşehir’in geleceği ve Kırşehir vatandaşlarının yaşamış olduğu tüm sıkıntıları ele alarak yola çıktığını belirterek çiftçisinden esnafına, ev hanımından eğitim sektörüne kadar her kesimden ayrı ayrı projelerinin olduğunu ve memleketim için ne gerekiyorsa varım diyen Köksal , yerlisi yabancısı köylüsü hepimiz biriz beraberiz dedi.
Onur Köksal; ”Büyüyen kalkınan gelişen Kırşehir’i ortaya çıkaracağız tüm STK'lar hep beraber Kırşehir’i zirveye çıkaracağız”. Eğitimde markayız ve bende bir eğitimci olarak ,meslektaşlarım el ele verip büyük işler yapacağız planlarımız hazır dedi.
Kırşehir sanayii olarak gelişmemiş bir şehir ve işsizlik ile karşı karşıyayız ev hanımlarımızın en büyük isteği çalışıp hayata karşı  kendi kazançlarını sağlayarak ve evlerine katkıda bulunmak bizler burada ev Hanımlarını da düşündük ve ev hanımlarımıza da projelerimizde yer verdik
 
 diyen Onur Köksal;”Ev hanımlarını hepinize kazandıracak üstelik evinizden çıkmadan birlikte başaracağız” sözünü verdi.
Köksal; ”Tarım sektörü son yıllarda adeta can çekişiyor ve tarım ile uğraşan çiftçilerimizin her daim yanında olacağı sözünü veriyorum. Tarımla uğraşan hemşerilerim sizleri de unutmadık planlarımız hazır. tarımın içinden geldim artık yüzünüzün gülme vakti geldi ”dedi.
Köksal; Benim yurdum Kırşehir’im kimseden geri kalmamalı. yatırım projelerim hazır 20 bin hemşerime iş kapısı geliyor göç veren değil göç alan Kırşehir istihdam planlarım hazır. Marka şehir lafla olmaz  Ahi Baba markamızı tüm Türkiye tanıyacak  projelerimle tesis planlarımızla hazırız.
Hayvancılıkla uğraşan hemşerilerim hayvancılıkta Türkiye’de ilk üçe gireceğiz sizlerin yüzünü güldürecek dev projemiz hazır. temiz siyaset dürüst siyaset Kırşehir’imde projeler konuşulacak.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku