Güncel

2018 YILI MALİ DESTEK PROGRAMLARI PROJE BAŞLANGIÇ TOPLANTISI VE PROJE UYGULAMA EĞİTİMLERİ DÜZENLENECEKTİR

2018 YILI MALİ DESTEK PROGRAMLARI PROJE BAŞLANGIÇ TOPLANTISI VE PROJE UYGULAMA EĞİTİMLERİ DÜZENLENECEKTİR

28 Ağustos 2018 07:15
-A

+A


Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen 2018 Yılı Küçük Ölçekli Altyapı ve Sosyal Kalkınma Mali Destek Programları kapsamında projeleri başarılı olan ve sözleşme imzalamaya hak kazanan yararlanıcılara, sözleşme yönetimi ve yükümlülükleri, proje uygulama ve satın alma faaliyetleri, raporlama, dokümantasyon ve görünürlük kuralları ve bilgi sisteminin etkin kullanımı vb. konularda yararlanıcıların proje uygulama sürecinde ihtiyaç duyacağı bilgileri vermek amacıyla Başlangıç Toplantısı ve Proje Uygulama Eğitimleri düzenlenecektir.
Ahiler Kalkınma Ajansı 2018 yılı Küçük Ölçekli Altyapı ve Sosyal Kalkınma Mali Destek Programları kapsamında 35 proje sözleşme imzalamaya hak kazanmış olup sözleşme imza süreci devam etmektedir.
Düzenlenecek toplantılara ait tarihler ve program aşağıdadır: Toplantı Yer ve Tarihleri;Aksaray 3 Eylül 2018 Pazartesi Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu, Kırşehir 4 Eylül 2018 Salı Kırşehir İl Özel İdaresi Toplantı Salonu, Kırıkkale 5 Eylül 2018 Çarşamba Kırıkkale Valiliği Toplantı Salonu, Nevşehir 6 Eylül 2018 Perşembe Ahiler Kalkınma Ajansı Toplantı Salonu, Niğde 7 Eylül 2018 Cuma Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku