Güncel

Ağbaba'dan KTSO'ya ziyaret

Ağbaba'dan KTSO'ya ziyaret

Okunma: 928

8 Ocak 2021 13:42
-A

+A

        Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve İstanbul Milletvekili  Erdoğan Toprak ilimizde bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretler kapsamında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ile bir araya geldi.
        Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve İstanbul Milletvekili  Erdoğan Toprak Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşerek istişarede bulunan Ağbaba, kent ekonomisi ile ilgili sorun ve sıkıntıları dinlediler.
          Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, korona sürecinde iş dünyasının yaşadığı sıkıntılara değindi. Ağbaba; “Kovid ile birlikte bütün dünyada olduğu gibi ülkeizde en fazla etkilenen kesimin iş dünyası olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu vesileyle tabi siyasilerimizin bizzat bu işin içinde katma değer üreten insanları temsil eden Türkiye’nin en saygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı Ticaret ve Sanayi Odalarını ziyaret etmeniz bizi memnun etmiştir. Bu süreçte ve bulunduğumuz konjonktürle birlikte daha fazla hasbıhal etmek zorundayız. bir araya gelerek bu zorlu süreci hep birlikte aşacağız." dedi.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz,  ziyaretlerinden dolayı Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak ve CHP Yönetimine teşekkür etti.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku