Güncel

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev değişimi

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev değişimi

Okunma: 507

17 Aralık 2021 16:58
-A

+A

Görev süresinin tamamlanması nedeniyle Dt. Mehmet SAYLAM’ın yerine Dt. Müge Şebnem ŞAHİN atandı. Görevine başlayan Başhekim Dt. Müge Şebnem ŞAHİN, yapmış olduğu açıklamada hasta memnuniyeti odaklı hizmetin süreceğini söyledi.

“Kırşehir ve çevre ilçelerdeki halkımıza Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti vermekteyiz. Bizim önceliğimiz, hasta memnuniyetidir. Halkımıza daha iyi bir hizmet verebilmektir. Hastalarımızın merkezimize girişi ile başlayıp, merkezimizde geçirdiği süre boyunca güler yüzlü karşılanmaları, en iyi şekilde hizmet görmeleri ve şikâyetlerinin en hızlı şekilde giderilebilmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Bu doğrultuda da kendimizi her geçen gün daha da geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.
Başhekim Dt. Müge Şebnem ŞAHİN kimdir?
1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2013 yılında UMKE Temel Eğitimi aldı. 2014 TSM Sorumlu Tabiplik Eğitimi aldı. 2007-2013 yıllarında Kırşehir/Akpınar İlçe Devlet Hastanesinde Başhekimlik görevi yaptı. 2013-2015 yıllarında Toplum Sağlığı Merkezinde Sorumlu Hekimlik görevinde bulundu. 2015 yılından beri Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev yapmaktadır.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku