Güncel

Ahi televizyonu yönetim kurulu başkanı hasan Eraslan dijital medya çalıştayına katıldı

Ahi televizyonu yönetim kurulu başkanı hasan Eraslan dijital medya çalıştayına katıldı

Okunma: 325

8 Mart 2021 14:30
-A

+A

Ahi televizyonu yönetim kurulu başkanı hasan 5-6 mart tarihlerinde İstanbul Dolmabahçe sarayında gerçekleşen dijital dünya çalıştayına katıldı.

Ahi televizyonu yönetim kurulu başkanı hasan Eraslan yaptığı açıklamada,  Anadolu yayıncılar derneği tarafından programlanan, Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığı tarafından finanse edilen ”DİJİTAL DÜNYA” çalıştayı İstanbulda Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe çalışma ofisinde yapıldı. Türkiye genelinde 100 civarında yerel televizyon ve radyo yöneticisinin davetli olduğu
çalıştayda gelişen teknolojide DİJİTAL yayıncılık ve Dünyadaki gelişmeler tartışıldı.
Açılış konuşmasını
Anadolu yayıncılar derneği başkanı Sinan Burhanın yaptığı çalıştayda RTÜK başkanı Ebubekir Şahin ve Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı Profesör Fahrettin Altun birer konuşma yaptılar. İlimizde Ahi televizyonu Yönetim kurulu başkanı Hasan Eraslanın katıldığı çalıştay yerel medya açısından verimli oldu.
Üç oturumda gerçekleştirilen çalıştaya Profesör Asaf Varol, Ekrem Kızıltaş, Nazlı Çelik, Veyis Ateş, Yaşar Toy gibi gazeteciler tecrübelerini paylaşırken, yeni iletişim teknolojileri ve yeni tür yayıncılık konusunda NETFILX, EXXEN, BEIN MEDYA, BLU TV ve TÜRK TELEKOM yetkilileri Global bilgi ağları ve veri güvenlği konusunda, YAAY iletişim ,BİP iletişim, DEDİ iletişim ve BTK yetkilileri yeni iletişim teknolojileri ve yeni tür yayıncılık konusunda bilgilerini paylaştılar. Çalıştaya ilimizi temsilen katılan Hasan Eraslan” yerel medyanın gelişen teknolojileri takip ve dijital yayıncılığın önemini öğrenmek açısından çalıştayın çok verimli geçtiğini söyledi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku