Güncel

AK Parti'de, haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti

AK Parti'de, haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti

Okunma: 152

6 Ekim 2020 16:33
-A

+A

         Kırşehir Ak Parti İl Başkanlığı haftalık olağan il yönetim kurulu toplantısı Kırşehir Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantıya AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Teşkilat Başkanı Berat Bıçakçı, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve partililer katıldı.
          AK Parti il yönetim kurulu toplantısı AK Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda yapıldı. Korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına göre yapılan İl yönetim kurulu toplantısında açıklamada bulunan İl Başkanı Aslan, “Haftalık olağan il yönetim kurulu toplantımızı İl başkanlığımızda Kovid-19 a karşı aldığımız önlemler içinde gündeme dair konuların istişaresi ile gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olsun inşallah" dedi.
          Haftalık il yönetim kurulu toplantısında sosyal mesafe kurallarına uyulup gündeme dair konuların, yapılacak olan projelerin planlanması hakkında istişarelerde bulunuldu. İçinde bulunduğumuz süreci hassas bir şekilde yürüten AK Parti teşkilatı yaptığı çalışmalarda, kolay ulaşılabilen, milletin derdiyle hemhal olabilecek, Türkiye ve dünyayı okuyabilecek, vizyonuyla AK davanın temel politikalarına etki edebilecek, idealleri, hedefleri, hayalleri paylaşan ve buna örnek olacak AK kadroları oluşturma gayretinde olarak Kırşehir'de yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundu.
       AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli; "İl Başkanlığımızda haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı, İl Başkanımız Sn. Muzaffer Aslan, Teşkilat Başkanımız Sn. Berat Bıçakçı ve teşkilatımızın değerli üyeleri ile gerçekleştirdik. Toplantımızda alınan kararların hayırlara vesile olmasını dilerim." dedi.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku