genel

AK PARTİ’DEN MHP'E ZİYARET

AK PARTİ’DEN MHP'E ZİYARET

29 Mayıs 2018 07:52
-A

+A


AK PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANLIĞI, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE TEŞKİLAT OLARAK bir ziyaret gerçekleştirdi.
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan ve Yönetim Kurulu ile beraber Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli, Necmettin Erkan ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, , Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ve Yönetimini, seçim bürosunda ziyaret ettiler.
AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partililer sıcak ve samimi bir ortamda sohbet ederken konunun Kırşehir  olduğu ve Kırşehir’e hizmet olduğunu belirttiler.
Ziyarette bir konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Kılıç 24 Haziranda yapılacak seçim önemli bir seçimdir. Cumhur ittifakında partimizde Cumhurbaşkanı adayı yoktur. Partimizin Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu seçim çok önemli olduğu için Cumhur ittifakına zarar verecek veya zora sokacak olaylardan ve hadiselerden kaçınmamız lazım dedi.
Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan konuşmasında Cumhur ittifakı olarak Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi bir yola çıktı. Bu kutlu bir yürüyüş.24 Haziran daki yapılacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve milletvekilliğini oylayacağız. Bu seçimin ülkemiz için, memleketimiz için hayırlı uğurlu olsun. Seçime kadar bu istişarelerimiz devam edecek, bira raya geleceğiz. 24 Haziran seçimleri normal bir seçim değil. Türkiye’nin bekası istikbal ve istiklal mücadelesi şuan Cumhur ittifakının karşısındaki grup ne CHP, ne HDP nde bir başkası. Bize karşı mücadele veren grup Siyonizm batı ve Türkiye’yi bölüp parçalamak isteyen bir grup var. Son günlerde ekonomimizde çeşitli dalgalanmalar var. Amerika’dan ve Avrupa’dan ciddi bir saldırı altındayız. İçimizdeki çeşitli hainler ülkemize karşı saldırı halindeler. Gelinen nokta da ise Allah şükürler olsun hem PKK denen şerefsizlere, hem FETÖ denen şerefsizlere, irili ufaklı teröristlere ciddi mücadele verdik. Sayın Devlet Bahçeli’nin çok önemli bir sözü var. Bizim için makamlar mevkiiler, koltuklar önemli değil bizim için önemli olan devletin bekası. Devlet elden gittikten sonra koltuğun partinin hiçbir önemi yok. Bizler Genel Başkanımız ve Devlet Bahçeli’nin arkasındayız. Bizler farklı partileriz kendimize göre hazırlıklarımız ve çalışmalarımız olacak. Hiçbir zaman kırıcı olmadan birlik ve beraberlik içinde olarak bu seçimi tamamlayacağız.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 24 Haziran çok önemli bir süre bu süreçte, ülkemizde son derece önemli bir birliktelik yaptık. 15 Temmuz tarihi Türkiye’nin siyasal tarihi açısından son derece önemli bir tarih. Birçok şeyi karar verirken 15 Temmuzda yaşananları mutlaka irdeleyip, incelemek lazım. 15 Temmuz süreci yaşandıktan sonrada siyasal alanda da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli bundan sonra Türkiye tehlikede, onun için vatanını seven insanlar güç birliği yapmak zorundadır dediler ve birlikte bir yola çıktılar. Bu son derece önemli bir birliktelik. Kırşehir’e baktığımızda hepimiz birlikte yaşıyoruz. Aynı düşüncelere sahibiz ve aynı amaçlar için koşuşturuyoruz. Bu süreçte birlikteliğimize en ufak zarar vermeden hareket etmek hepimizin boynunun borcu, kişilerin menfaatinin hiçbir önemi yok. Önemli olan Türkiye’nin ve Kırşehir’imizin menfaati. Bu açıdan baktığımızda hiçbir sorun kalmayacağını düşünüyorum. İnşallah güzel bir seçim süreci ile Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemin neden ihtiyaç duyulduğunu, neden böyle bir sisteme gidildiğini halkımıza çok iyi anlatmamız lazım dedi
Konuşmaların ardından sıcak ortamda gelişen ziyaret hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku