Güncel

AK Parti Kırşehir merkez ilçe kongresi yapıldı...

AK Parti Kırşehir merkez ilçe kongresi yapıldı...

Okunma: 688

19 Eylül 2020 11:36
-A

+A

      AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı kongresi özel bir otelde düzenlendi. kongrede tek aday olan Ali Demir, Merkez İlçe Başkanlığına seçildi. Kongrede konuşan AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti'nin 18 yıldır ülkesine, milletine hizmet etmeye devam ettiğini söyledi. Kırşehir ve ilçelerinde birçok alanda hizmet getirdiklerini aktaran Kendirli, kentin gelişmesi ve ilerlemesi için ellerinden geleni yapmaya gayret gösterdiklerini belirtti.
       AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan ise coşkulu bir şekilde ilçe kongrelerini gerçekleştirdiklerini, aynı inançla yollarına devam ettiklerini ifade ettiği kongrede tek aday olan Ali Demir, Merkez İlçe Başkanlığına seçildi. Kongreye, AK Parti Genel Merkez Kırşehir Koordinatörü Ekrem Görçeker, ilçe ve belde belediye başkanları ile parti temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.
Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Ali Demir'e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku