Güncel

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ;Kırşehir İl Özel İdaresine 10 milyon lira hibe aktarıldı

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ;Kırşehir İl Özel İdaresine 10 milyon lira hibe aktarıldı

11 Mart 2019 07:13
-A

+A


AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, İl Özel İdaresi hizmetlerinde kullanılmak üzere 4 adet yeni iş makinelerinin hizmete sunulduğunu bildirdi.
Milletvekili Mustafa Kendirli, yeni iş makineleri bize hız ve verim sağlayacağını özellikle kırsal bölgelerdeki en uzak köyler dâhil olmak üzere tüm köylerimize aralıksız hizmet götüreceklerini söyledi.
Makine parkını her geçen yıl güçlendirdiklerini belirten Milletvekili Mustafa Kendirli, şunları kaydetti:
"Kırşehir İl Özel İdaresine, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından 2019 Yılı Yatırım Programı kapsamında kullanılmak üzere ilave olarak 10 milyon lira hibe aktarıldı. Aktarılan bu hibe ile araç filosuna, 1 Adet Hidromek yükleyici loder,1 adet Lastik tekerlekli silindir 1 adet Ford Cargo çöp kamyonu 1 adet de Levha çakma aracı olmak üzere toplamda 4 adet yeni araç alarak makine parkını güçlendirdik. Böylece köylerin alt ve üst yapısının iyileştirilmesi kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın yaşam standartlarının en üst seviyeye çıkartılması hedeflenmiştir. Köylerimizin daha güzel, daha yaşanabilir bir kent olması için elimizden ne geliyorsa yapmaya da devam edeceğiz. Yapılan her hizmet vatandaşımızın ihtiyacını ve yaşam kalitesini artırmak içindir.”
Milletvekili Mustafa Kendirli, hizmet ihtiyacına göre İl Özel İdaresi makine parkını güçlendirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku