Genel

AK Parti Kırşehir Teşkilatları bayramı birlik ve beraberlik içerisinde kutladı…

AK Parti Kırşehir Teşkilatları bayramı birlik ve beraberlik içerisinde kutladı…

Okunma: 426

26 Temmuz 2021 14:40
-A

+A

AK Parti Kırşehir Teşkilatları bayram mesajı verdi: "Bir Olalım, İri Olalım, Diri Olalım"

Bayramın1.günü Kırşehir İl Başkanlığında yapılan bayramlaşma programına AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Yaşar Bahçeci, Merkez İlçe Başkanı Av. Ali Demir, geçmiş dönem AK Parti Milletvekili Mikail Arslan, geçmiş dönem  il başkanları, geçmiş dönem ilçe başkanları, parti yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
Ardından Mucur,Boztepe,Çiçekdağı,Akçakent,Akpınar,Kaman ilçe teşkilatlarında bayramlaşma programları düzenlendi.
Tüm ilçeleri kapsayan bayramlaşma programına AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik, AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, AK Parti Kırşehir Gençlik Kolları Başkan vekili Haydar Bilgin, ilçe başkanları, il yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
Bayramda kimseyi ayırt etmeden, açık kapı herkesle yan yana geldiklerini,  gösterilen teveccüh ve ilgiden memnun olduklarını belirten Ünsal, Ahi Evran-ı Veli'nin, Yunus Emre'nin yakınlık, dostluk ve birliktelik ruhuna uygun olarak hareket ettiklerini ifade etti.
"Bir olalım, iri olalım, diri olalım' anlayışı ile partililerimizle Kurban Bayramı münasebetiyle yan yana geldik. Merkezde ve ilçelerimizde ziyaretler gerçekleştirerek önce bayramlaştık sonra da teşkilatlarımızın  taleplerini ve görüşlerini aldık.
 Kırşehir'imizin her bir köşesine ulaştık. Biz kocaman bir aileyiz.
AK Kadrolarımızla hemhal olmaya devam ediyoruz..
Hedef aynı, heyecan aynı,  "İlk Günkü Aşk ile 2023 hedeflerine emin adımlarla kararlılıkla yürüyoruz.
Bayramlaşma programında teşkilat mensubu kardeşlerimizle bir araya geldik.
Bizim en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimizdir.
Bu inanç ve kararlılıkla, Birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramları yaşarız inşallah.
 Daha sağlıklı ve daha fazla kucaklaşarak mutlu güzel bayramlar geçireceğimize inancımız tamdır. Kırşehirli hemşerimizin Kurban Bayramını kutluyorum."
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal ve partililer, ilçe bayramlaşmalarında esnafları da ziyaret ederek, bayramlarını kutladı, işlerinin hayırlı ve bereketli olması dileklerinde bulundu.
Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal ve Yönetimine Akpınar Halkından Sevgi Seli.                      
  Mübarek Kurban Bayramı Dolayısıyla çalmadık kapı bırakmayıp vatandaşların sorunlarını yerinde takip eden Başkan Ünsal bayramda Akpınar Halkı tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı.
AK Parti İlçe Başkanlığında Halkla kucaklaşan Başkan Ünsal Vatandaşların sorunlarını dinledi.
Ak Parti ilçe Başkanı Harun Kahraman’dan  brifing alan Başkan Ünsal muhteşem kalabalığa yaptığı Açıklamada Akpınar Belediyesini tekrar kazanarak bozuk olan morallerimizi düzelteceğiz.
Geçmiş de yaptığımız hizmetlerimiz ortadadır.
Şimdi kenetlenme zamanımızdır. Akpınar yapacağımı lüks Toki Evlerimizin Yapımı için son aşamaya geldik İnşallah kısa sürede tamamlanacaktır.Vatandaşlarımıza dün olduğu gibi bugünde devam edecektir dedi.
 
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku