Güncel

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İLÇELERDE YOĞUN İLGİ İLE KARŞILANDI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İLÇELERDE YOĞUN İLGİ İLE KARŞILANDI

31 Mayıs 2018 07:56
-A

+A


            AK Parti 27. Dönem Kırşehir  Milletvekili AdaylarıMustafa Kendirli ve Necmettin Erkan , seçim çalışmalarını Akpınar, Mucur ve Kaman’da sürdürerek vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandılar.
Milletvekilleri Adayı Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, Akpınar, Mucur ve Kaman İlçesinde hem esnafla hem de pazar alışverişinde bulunan vatandaşlarla sohbet ederek, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.
AK Parti İl Teşkilatı 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi için sahada çalışmalarına başlarken, AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan çalışmalar kapsamında İlçelerde esnaf ziyaretleri yapıp, vatandaşlardan destek istediler.
Ak Parti Milletvekili Adayları Kendirli ve Erkan , 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleriyle ilgili esnaf ziyaretlerindeyiz. Cumhurbaşkanımızın seçimlerden Kırşehir’den en büyük desteği görmesi için bir vefa borcumuz var, bir Kırşehir’in gücü var. Biz bu gücü göstermek için var gücümüzle çalışacağız ve en yüksek oy oranlarından birisiyle Kırşehir’i en iyi şekilde 24 Haziran'da Cumhurbaşkanımıza teslim edeceğiz diye düşünüyoruz. Allah’ın izniyle seçim çalışmalarımız boyunca vatandaşlarımızdan gelen talepleri, istekleri, sıkıntıları dinleyip bunları da çözmek için bu çalışmaları vesile kılacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Biz en önemli şeyin sandığa gitmek, oyumuzu kullanmak ve vatandaşlık görevimiz olarak da vazifemizi yerine getirmek olduğunu hatırlatıyoruz.
24 Haziran’da herkese ciddi sorumluluk düştüğünü ve bu seçimlerin telafisi olmadığını kaydeden Ak Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan  ‘Türkiye 24 Haziran’dan itibaren yeni bir yönetim modeline geçecek. Bu anlamda tarihi bir seçim bizleri bekliyor. Kimsenin bu seçimlerde şahsiyet yapma, duygusal davranma gibi bir hakkı yok. Cumhurbaşkanımız şer odakları ile  mücadele ederken, her AK Parti sevdalısı bu bilinç ve değerlere uygun olarak hareket etmek zorundadır. 24 Haziran da partimiz büyük bir zaferle çıkacaktır dediler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku