Güncel

AK Parti Milletvekili Kendirli:” Yol Medeniyettir Yol Kalkınmadır Yol İlerlemedir"

AK Parti Milletvekili Kendirli:” Yol Medeniyettir Yol Kalkınmadır Yol İlerlemedir"

Okunma: 159

4 Kasım 2020 16:08
-A

+A

       AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve beraberindeki heyet ilimizde tamamlanan ve devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.
      Yol çalışmalarını incelemede Milletvekili Mustafa Kendirli ’ye İl Genel Meclis Başkanımız Hacı Ömer Seyfi, Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve İl Genel Meclis Üyelerimiz eşlik etti.
İL ÖZEL İDARESİ TARAFINDAN YAPILAN YOL YAPIM ÇALIŞMALARINDA İNCELEME
      Kırşehir Merkeze bağlı Karaboğaz-Ecikağıl-Saraycık, grup köylerinin 18 km’lik yol yapım çalışmaları tamamlandı.
Yol yapım çalışmalarının tamamlanması ile Kırşehir köyleri ve Aksaray Köylerini birbirine bağlayan bu yolun bu bölgeye, daha bir önem kazandırdığını belirten Milletvekili Kendirli; Yol medeniyettir, sorumluluk alanımızdaki tüm yollarımıza önem gösteriyoruz, vatandaşımızın taleplerine duyarsız kalmıyoruz. Merkeze bağlı Karaboğaz-Ecikağıl-Saraycık grup köylerimizin toplam 18 km yol yapım çalışmalarımızı tamamlamış bulunuyoruz. Bu bölgemiz iki ilimizde yaşayan vatandaşlarımız arasında hem ticari hem kültürel ve sosyal ilişkiler açısından çok yoğun kullanılan bir yol ağına sahip. Ayrıca tarım ile uğraşan çiftçilerimizin de sürekli aktif olarak kullandıkları bir yol. Amacımız hemşerilerimizin bu tür işlerinde kullandıkları bu yolda daha rahat, güvenilir ve konforlu seyahat etmesini sağlamaktır.
Milletvekili Kendirli ve beraberindeki heyet daha sonra İl Özel İdaremiz Yol ve Ulaşım hizmetleri müdürlüğü 2020 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında tamamlanan Merkez Sıdıklıdarboğaz ile Sıdıklıbüyükoba köylerini birbirine bağlayan 8,5 km 1.kat sathi kaplama asfalt yolu da yerinde inceledi.
        Milletvekili Mustafa Kendirli ; “ Yol yapım çalışmalarında gösterdikleri başarılı çalışmalarından dolayı İl Özel İdaremiz Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve ekibine teşekkür ediyor, yeni yapılan yollarımızın şehrimize, köylerimize ve hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku