Güncel

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA KENDİRLİ VE KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ ERHAN ÖZKAYA'NIN KATILIMIYLA YOL ÇALIŞMALARI İNCELENDİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA KENDİRLİ VE KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ ERHAN ÖZKAYA'NIN KATILIMIYLA YOL ÇALIŞMALARI İNCELENDİ

Okunma: 398

12 Ağustos 2021 15:17
-A

+A

Karayolları Bölge Müdürü  Erhan Özkaya'nın katılımı ile İlimizde devam eden ve yapılacak olan yollar ve  çalışmaları hakkında istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdi.
Karayolları Bölge Müdürü Sn Erhan Özkaya ve ekiplerimiz ile beraber yapımı devam eden Çevre yolu, Havalimanı yolu ve  diğer illere bağlantı yollarının yapım aşamalarını yerinde inceledi.
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve beraberindeki heyet ilimizde tamamlanan ve devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi. Yol çalışmalarını incelemede Milletvekili Mustafa Kendirli ’ye
Karayolları Bölge Müdürü Erhan Özkaya, eşlik etti. Kırşehir Merkeze bağlı  grup köylerinin  yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.
Yol yapım çalışmalarının tamamlanması ile Kırşehir köylerini birbirine bağlayan bu yolun bu bölgeye, daha bir önem kazandırdığını belirten Milletvekili Kendirli; "Yol medeniyettir, sorumluluk alanımızdaki tüm yollarımıza önem gösteriyoruz, vatandaşımızın taleplerine duyarsız kalmıyoruz. Bu bölgemiz iki ilimizde yaşayan vatandaşlarımız arasında hem ticari hem kültürel ve sosyal ilişkiler açısından çok yoğun kullanılan bir yol ağına sahip. Ayrıca tarım ile uğraşan çiftçilerimizin de sürekli aktif olarak kullandıkları bir yol. Amacımız hemşerilerimizin bu tür işlerinde kullandıkları bu yolda daha rahat, güvenilir ve konforlu seyahat etmesini sağlamaktır" dedi.
Milletvekili Mustafa Kendirli ; "Yol yapım çalışmalarında gösterdikleri başarılı çalışmalarından Karayolları Bölge Müdürü Erhan Özkaya ve ekibine teşekkür ediyor, yeni yapılan yollarımızın şehrimize, köylerimize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.
 Öte yandan AK Parti Kırşehir Milletvekili Kendirli, Kırşehir'de gerçekleştirilen yatırımlara ilişkin bilgiler aktardı. AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ilimizde İl Özel İdaresi tarafından bu yıl gerçekleştirilen köy içme suyu yatırımları ve çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.
  Şehrin her kesimine en iyi hizmetleri getirme gayretinde olduklarını belirten Milletvekili Kendirli ; “Bu şehrin bir evladı olarak hemşerilerimizin her alanda en iyi hizmeti alması için gece gündüz demeden koşturuyoruz. Hemşerilerimizin ihtiyaç ve taleplerine cevap vermek, çözüm bulmak için yoğun çaba gösteriyoruz” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku