Güncel

Akçakent Yetikli-Çiçekdağı Boğazevci ve Devreceli Yol Çalışmaları Tamamlandı

Okunma: 263

21 Eylül 2021 15:17
-A

+A

İl Özel İdaremiz, 2021 yılı asfalt ve yol yapım çalışmaları kapsamında yer alan Akçakent İlçesi Yetikli-Çiçekdağı İlçesi Boğazevci köylerini ve Çiçekdağı Devreceli köyü yol yapım çalışmasını tamamladı.

 Alt yapı ve tüm yol dolgu işleri tamamlanan Akçakent İlçesi Yetikli-Çiçekdağı İlçesi Boğazevci köylerini birbirine bağlayan 10 km II. Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı ve Çiçekdağı İlçesi Devreceli Köyü 1 km II. Kat Sathi Kaplama asfalt yol yapımı olmak üzere toplamda 11 km yol yapım çalışması gerçekleştirildi.
Özel İdare Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz Akçakent ve Çiçekdağı İlçesi köylerimizin tamamlanan yol yapım çalışmaları ile ilgili; “2021 yılı yol yapım çalışmalarımız planladığımız programlar dâhilinde devam ediyor. İlimizde bulunan tüm köylerimizin en iyi ve en kaliteli hizmeti alması için İl Özel İdaresi Olarak yoğun bir tempoyla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Yol çalışmalarımız kapsamında amacımız vatandaşlarımızın ulaşımda daha güvenli ve daha ulaşılabilir rahat bir ulaşım yapmalarını sağlamaktır.
Yol yapım çalışmaları biten Akçakent Yetikli ve Çiçekdağı Boğazevci ve Devreceli köylerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yol yapım çalışmalarında gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku