Güncel

AKPINAR HALKI KENDİRLİ VE ERKAN'I BAĞRINA BASTI

AKPINAR HALKI KENDİRLİ VE ERKAN'I BAĞRINA BASTI

5 Haziran 2018 07:27
-A

+A


            AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, seçim çalışmaları kapsamında Akpınar da düzenlenen iftar programı ile sevenleri ile buluştu. Gerçekleşen iftar programına Kırşehir Milletvekilleri adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, Milletvekili Mikail Arslan, Milletvekili Salih Çetinkaya, 23. ve 24. Dönem Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan, AK Parti Akpınar İlçe Başkanı Celan Can’a ve aynı zamanda Kırşehir Memleket Sevdalıları kurucularından Murat Sürmeli, Ahmet Beşkardaş, Kemal Parlak, Kadir Karaca, Aslan Tekeş, Halil İbrahim Oflaz,Saffet Yürekli,Yabanlılar Derneği Başkanı ve Ahmetyesevi Camii İmamı İdris Durmuş,  ve Kırşehir merkezden Milletvekili Adayı Necmettin Erkan'a destek için gelen yüzlerce vatandaşın katılımı ile gerçekleşti.
Düzenlenen iftar programının açılış konuşmasını yapan Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan ;"Katılımlarından dolayı öncelikle bizim topraklarımızdan olan, bizim evladımız Sayın Milletvekili Adayımız Necmettin Erkan'a, Akpınarımız için elinden geleni yapan ve Akpınar'a bugüne kadar görmediğimiz hizmetleri yapan ve halen hizmet için çaba sarf eden Milletvekillerimiz Sayın Mikail Arslan'a, Sayın Salih Çetinkaya'ya ve Sayın Abdullah Çalışkan'a,
             Kırşehirden gelen Kırşehir Memleket Sevdalıları üyelerine ve tüm halkıma sonsuz teşekkür ediyorum. Şimdiden Rabbim iftarımızı kabul etsin."dedi.
"TAM KADRO HAZIR BEKLEDİ"
Binlerce kişinin katılımının gerçekleştiği iftar programın da Ak Parti Milletvekiller ve Milletvekilleri adaylarının birlik ve beraberlik içinde davanın Ak Parti olduğunu Vakit Türkiye Vakti, Vakit Kırşehir Vakti olduğunu gövde gösterisi yaparak  iftar programına katılan vatandaşlardan destek aldılar. Oluşan birliktelik Kırşehir için güzel hizmetlere vesile olacaktır.
"Vakit Türkiye Vakti" “Vakit Kırşehir Vakti” diyen Kırşehir Milletvekili Adayı Mustafa Kendirli ;" Allah’ın izniyle Kırşehir'de hedefimiz seçimlerde 2-0 yapmak. Eğer ki 2-0 gidersek şehrimiz adına güçlü bir yapı oluşacağını düşünüyoruz. İktidarla birlikte hareket etmeyi bizim şehrimiz AK parti İktidarlarıyla yöneldi ve bizim çok kazanımlarımız oldu. Hem Hükümet yatırımları, hem belediye yatırımları dolayısıyla inşallah diyoruz ki tek kanatlı kuş uçmaz. Allah’ın izniyle Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne iki kişi gideceğiz.Diğer Adayımız Necmettin Erkan kardeşimiz, kendisini çok severiz. Çok Sevdiğimiz bir kardeşimiz , Akpınarlı sizin kardeşiniz Necmettin beyle biz daha önceki süreçte İl Başkanlığım döneminde çok iyi tanıdığımız çalıştığımız bir kardeşimiz. Şehrimizle alakalı bütün işlerde bütün yatırımlarda Ankara'da bizim takipçimiz olmuştur. Tabi Necmettin Erkan kardeşimizin Kırşehir'e yaptıkları hizmetler bizlere bir avantaj olacaktır. Bizlerde Şehrin yapısını şehrin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Necmettin Bey de Ankara bürokrasisini iyi tanıyor. Bu bizim için bir anlamda yapılacak işler için hız kazanacaktır. Yapacağımız bu seçimin önemi çok yüksek, vatandaşımız her şeyin farkında ve sağduyulu bir halkımız var ve sağduyulu bir seçmenimiz var. Yeni sistemle yapacağımız bu ilk seçimde Cumhurbaşkanımız ilk turda seçilecek ve biz buna inanıyoruz. Bizler Cumhurbaşkanımızı başkomutanımızı mecliste askersiz bırakmamak, bizim tek amacımız bu. Biz şehrimiz adına 2-0 yapmak. Diğer illerden güçlü bir desteğin olacağını ve 330'un üzerinde milletvekilimizi meclise göndereceğimize inanıyorum. Şehrimizin özelinde de inşallah 24 Haziran'da bir demokrasi şöleni şeklinde olacak. Bizlerde hep öyledir kavga gürültü olmaz, biz diğer partideki arkadaşlarımıza da teşekkür ediyoruz. Yeni sloganımız Vakit Türkiye Vakti Vakit Kırşehir vakti. İnşallah bundan sonraki süreçte bizlere hayırlar getirir.Burası Akpınar Milletvekili Adayı Sayın Necmettin Erkan kardeşimizin toprağı, sizden desteklerinizi bekliyoruz. " dedi.
"AKPINAR! YOĞRULDUĞUM, BEN OLDUĞUM TOPRAKLAR"
"Akpınar. Yoğrulduğum, ben olduğum topraklar"diyen Milletvekili Necmettin Erkan;" Hep birlikte yeni hedeflere diyerek yola çıktığımız 24 Haziran seçimlerinde, Kırşehir’den milletvekili aday adayı olarak başvurumuzu yaptık. Beni yetiştirip büyüten Kırşehir’imize, bulduğum her fırsatta bana tevdi edilen tüm görevlerde hemşerilerime ve şehrimize hizmet etmenin onur ve gururunu duyuyorum. Şimdiye kadar bulunduğum görevlerde sadece masa başında değil sahada da çalışarak birçok yeni projeye başladık, sürdürdük, tamamladık. Şimdi hep beraber şehrimize ve ülkemize önce sahada sizlerle beraber hizmet etme zamanı. Sizden destekleri bekliyorum. Burası benim yoğrulduğum,  ben olduğum topraklar. Beni tanımayanlar kendimi tanıtayım. Ben TOBB Başkan danışmanlığınıyaptım, Milli Prodüktivite Merkezinde İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı, Genel Sekreter Yardımcısı ve Genel Sekreter olarak görev yaptım. 2012 yılında Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldım, 2014 yılından 2018 yılına kadar Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü olarak görevime devam ettim.Evliyim ve iki çocuk babasıyım."dedi.
Binlerci kişinin katıldığı iftar programıda Akpınar'ın yiğit evladı Milletvekili Adayı Necmettin Erkan'a hemşehrileri yoğun ilgi ile bağrılarına bastılar.
            Öte yandan iftar programının sona ermesinin ardından Akpınar'da vefat edenlere toplu şekilde gidilerek taziye dileklerinde bulunuldu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku