Güncel

Akpınar ilçesinde taksici esnafının yüzü güldü

Akpınar ilçesinde taksici esnafının yüzü güldü

Okunma: 1115

23 Aralık 2020 16:02
-A

+A

        Akpınar Belediyesi'nin ilçeye kazandırdığı taksi durağı modern görüntüsüyle dikkat çekti. İlçede taksici esnafının talepleri doğrultusunda yapılan taksi durağının açılışı gerçekleşti. Belediye Başkanı Şükrü TURGUT öncülüğünde Akpınar Belediyesi tarafından yapılan Akpınar taksi durağının açılışına, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü TURGUT ile birlikte Akpınar Kaymakamı Fatih ÖZCAN'da katılım sağlayarak taksici esnafına ve açılışa katılan ilçe halkına hayırlı olsun dileklerini sundular.
         Vatandaşı taşıyan taksici esnafının yüzü gülerken, taksici esnafı için ilçeye yeni yapılan taksi durağı da hizmet vermeye başladı.
Açılışta konuşma yapan Belediye Başkanı Turgut, Akpınar'da yıllardan beri taksi esnafımızın durağa ihtiyaçları vardı. Taksi esnafımızın talepleri doğrultusunda yaptığımız çalışalar sonucunda esnafımızın taleplerini yerine getirmiş olduk ve onları durakları ile buluşturduk.
Akpınar'da taksici esnafını bir araya getirmek için bu işi resmileştirdik ve onları tek çatı altında buluşturduk. Bireysel çalışan taksici esnaflarımız artık resmi olarak çalışmaya devam edecek. Esnaflarımıza işlerinde başarılar diliyoruz. Disiplinli bir şekilde vatandaşlarımıza hizmet vereceklerini düşünüyorum ve esnafımıza ve ilçemize hayırlı olsun diyorum." dedi.
Belediye Başkanı Şükrü TURGUT ardından konuşan Akpınar Kaymakamı Fatih ÖZCAN'da, "Taksici esnafımızla tanışmak açılışımız ile nasip oldu." diyerek konuşmasına şöyle devam etti: "İlçemize yeni gelişimizle birlikte esnaflarımız, çiftçilerimizle ve vatandaşlarımız ile birlikte olup talep ve sorunlarını dinlemeye çalışıyoruz. Pandemi dönemi nedeni ile her ne kadar kısıtlanmış olsak da ilçemiz ve vatandaşlarımız için çalışmalarımız devam ediyor.  Belediyemizin yapmış olduğu durak açılışımız ile taksici esnafımız ile tanışma fırsatı bulduk. Esnafımıza bereketli ve güzel kazançlar diliyorum. İlçemize ve esnafımıza hayırlı olsun." dedi.
          İlçede düzenlenen açılış törenin ardından hep birlikte dua edildi. Daha önce bireysel olarak vatandaşlara hizmet verdiklerini belirten ilçe esnaf ise yeni durağın yapımında emeği geçen belediye yetkililerine teşekkür ettiler.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku