Güncel

ALPASLAN; "Vatan, bayrak ve mukaddesat söz konusu olduğunda milletimizin her ferdinin ilelebet göreve hazır olduğunun bir göstergesidir"

ALPASLAN; "Vatan, bayrak ve mukaddesat söz konusu olduğunda milletimizin her ferdinin ilelebet göreve hazır olduğunun bir göstergesidir"

Okunma: 292

30 Ağustos 2021 16:06
-A

+A

Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.
Metin Alpaslan yayınladığı mesaj da, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece tüm engelleri aşıp, tüm zorlukların üstesinden geldiğimizin ve vatan, bayrak ve mukaddesat söz konusu olduğunda milletimizin her ferdinin ilelebet göreve hazır olduğunun bir göstergesi olduğunu belirtti.
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan mesajında; "Vatanı, bayrağı, istiklali için tüm imkânsızlık ve zorluklara rağmen her şeyi göze alarak topyekûn mücadele ruhunu ortaya koyan Türk Milletinin destansı kahramanlığının zaferle sonuçlandığı günün nişanesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yıldönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.
      Bu büyük zafer; birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece tüm engelleri aşıp, tüm zorlukların üstesinden geldiğimizin ve vatan, bayrak ve mukaddesat söz konusu olduğunda milletimizin her ferdinin ilelebet göreve hazır olduğunun bir göstergesidir.
      Eğitim ordusu olarak bu şanlı tarih sürecinde bize düşen görev; vatanını, milletini, bayrağını, dilini, dinini bilen ve seven tarihine sahip çıkabilen yeni nesiller yetiştirmek, devletimizi ve milletimizi daha refah günlere ulaştırma gayesiyle çalışmak olmalıdır.
      Bu duygu ve düşünceler ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, Aziz Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku