Genel

Anadolu Şehit Aileleri Derneğinden , Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğine ziyaret

Anadolu Şehit Aileleri Derneğinden , Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğine ziyaret

Okunma: 3714

20 Mart 2021 14:41
-A

+A

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Nedeniyle ziyaret gerçekleşti.

 
Gazetelerimiz İmtiyaz sahibi Murat Sürmeli 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Nedeniyle Ziyarette Bulundu
Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırşehir Şube binasında gerçekleştirilen ziyarete Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırşehir Şube Başkanı Bahattin Kaya, Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ali Sarıca, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kırşehir Şubesi Başkanı Kemal Parlak , Anadolu Şehit Aileleri Derneği Yönetim kurulu üyesi Halil İbrahim Oflaz  ve Şanlı Gazilerimiz ve dernek üyeleri katıldı.
Dernek başkanları gazilerimizin ve şehitlerimizin her türlü sıkıntılarına yardım etmek için kurulan bir dernek olduğunu belirtirken bizler bura da şehit aileleri ve gaziler için varız ve var olmaya da devam edeceğiz dedi.
Ziyaret ettiği gazilerin sıkıntılarını dinleyerek, kendileri ile sohbet eden Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ali Sarıca, “Bugün Şanlı bayrağımızın altında Millet olarak huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak, canını bu vatan uğrunda, milletin bekası uğrunda şehit olan kardeşlerimizin ve bu uğurda çarpışan gazilerimizin sayesindedir. Dolayısıyla, Aziz şehitlerimiz, bağımsızlığımızın ve bütünlüğümüzün ölümsüzleşen abideleridir. Onların geride bıraktıkları aileleri de, şehitlerimizin milletimize bıraktığı emanetidir Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun.” dedi.
 
 
 


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku