Güncel

Av. Bilgehan Altaş; "ÖĞRETMENLER TOPLUMA YARARLI BİREYLER OLARAK YETİŞTİRME ÜMİDİ İLE BİZİ BUGÜNLERE GETİRDİNİZ"

Av. Bilgehan Altaş; "ÖĞRETMENLER TOPLUMA YARARLI BİREYLER OLARAK YETİŞTİRME ÜMİDİ İLE BİZİ BUGÜNLERE GETİRDİNİZ"

Okunma: 675

23 Kasım 2020 17:25
-A

+A

      Av. Bilgehan Altaş 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla mesaj yayınladı. 
      Av. Bilgehan Altaş; yayınladığı mesajında şunları kaydetti: "Öğretmen,  hayatı kendinden evvel başkaları için yaşayandır. Öğretmen, Sabır, sadakat ve zaman mefhumu olmadan İşini evine taşıyan, mesleği bir yaşam tarzı haline gelmiş kişidir. Sadece okuma, yazma, bilgi öğretmekle görevli olduğu halde, yine de büyük bir özveri ile bizlerin her türlü sorunları ile yakından ilgilen kişidir.
Sizler bize  hayatın sözlük anlamı dışında bir anlam taşıdığını öğrettiniz. Bize “ Vatanın, milletin” her şeyden üstün olduğunu “ Dinin, namusun ” her zaman her şeye rağmen korunması gereken bir hazine olduğunu anlattınız. “Dostluğun kardeşliğin” önemini “ Saygının ve kalp kırmamanın” ne kadar güzel olduğunu öğrettiniz. Bizi güzel huylu topluma yararlı bireyler olarak yetiştirme ümidi ile bugünlere getirdiniz.
       Başta  Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk, şehit öğretmen aileleri ve eğitimime katkı sağlayan öğretmenlerim olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim. "         

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku