Güncel

Aydın Durukan Kuyumculuktan Öğretmenlere Büyük Sürpriz

Aydın Durukan Kuyumculuktan Öğretmenlere Büyük Sürpriz

Okunma: 446

15 Kasım 2021 16:44
-A

+A

                Kırşehir Aydın Durukan Kuyumculuk; Öğretmenler gününe özel hiç bir yerde olmayan büyük bir kampanya yapacağını duyurdu. 11 Kasım’da başlayan büyük indirim, yılsonuna kadar devam edecek. Aynı zamanda 24 Kasım Çarşamba günü öğretmenler gününü kutlamak için Demet Akalın ilk kez, Aydın Durukan Mücevherata gelecek.

                Aydın Durukan Genel Yöneticisi Dilek Durukan Gazetemize yaptığı açıklama da; Demet Akalın; 24 Kasım Çarşamba günü öğretmenler gününü kutlamak için Aydın Durukan Mücevherata geliyor. Demet Hanımla beraber Kırşehir’de ki ve Dünya da ki bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü Kırşehir’den kutlayacağız. 11 Kasım’da başlayan Büyük indirim, sadece öğretmenler gününe özel yapılan fırsatla yılsonuna kadar sürecek. Aydın Durukan Büyük indirim gününde alyanslarımız 500 TL’den, Tektaşlarımız ise 600 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Pırlantalarımız indirime özel Dünya da verilmeyecek uygun fiyatlara verilirken, Bütün öğretmenler; 12.000 - 13.000 TL ye aldığı pırlantaları, 2.000 – 3.000 TL’den alacaklar. Aynı zamanda; Dünya’nın en büyük altın firması ASOS önderliğinde, Kırşehir’de sadece Aydın Durukan Kuyumculuğa özel indirim yapılıyor. 0.30 karat FSA taşı 3999 TL. Hiçbir kuyumculukta olmayan, 0.15 Karat international FSA taş bu güne özel 2499 TL’den satılacak dedi.
                Dilek Durukan, Aydın Durukan da ki büyük indirimden bahsederek sözlerine şöyle devam etti; Beş yıldır Kırşehir’de hizmet veriyoruz. Altınbaş, Atasay ve Asos gibi dünya markalarını bir arada bulunduran tek firmayız. Kaliteyi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz, bütün sattığımız ürünler ise, “On” yıl garanti kapsamında ki ürünlerdir. İstanbul altın fuarında görmüş olduğunuz bütün mücevherler şuan da sadece Kırşehir Aydın Durukan’da. Bütün firmalar bizi destekliyor, 24 Kasıma Özel sınırsız ürün gelecek. Kırşehir de başka hiçbir yerde böyle uygun fiyata kaliteli ürün bulunmaz. Bütün kuyumculara örnek olmaya çalışıyoruz. Müşteriler bizim velinimetimizdir, velinimet olan müşteriye elimizden geldiğince en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz dedi. Durukan; Biz Ahi Evran Çocuklarıyız, bizim en büyük hedefimiz Ahi Evran’ı Dünyaya duyurmaktır. Bunun için de ilk olarak, Kuyumcu esnaf arkadaşlarımızla beraber Ahi Kenti olmanın hakkını verelim. Hilesiz, hurdasız düzgün esnaf olalım. Güzel işlere imza atalım ki önce Kırşehir’imizin adı, sonra Ahilik anlayışımız duyulsun.
                Müşteri kitlemiz oldukça yüksek çünkü insanlar kaliteli ve uygun ürüne oldukça ilgi gösteriyor. Biz Aydın Durukan Kuyumculuk olarak; Trendyol, n11.com gibi platformlarda da yer alıyoruz. İnstagram’ da 220 bin takipçimiz var. Aynı zamanda bütün dünyaya ürün satan bir firmayız. Kısaca biz her yerdeyiz. Zaten büyüyen bir firmayız ve daha da büyümeyi 600 metre kare bir alanla, İç Anadolu’nun en büyük kuyumcu dükkânını Kırşehir’e kuracağız. Amacımız Anadolu’dan güzel bir markanın doğması. İstediğimiz şey her kuyumcu bizim sattığımız kalite de ve uygunlukta ürün satsın diyerek sözlerini noktaladı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku