Güncel

Bağcı Gıda, ikinci şubesini açtı...

Bağcı Gıda, ikinci şubesini açtı...

Okunma: 502

15 Eylül 2020 16:01
-A

+A

       Kırşehir'de 40 yıla yakındır gıda sektöründe hizmet veren Bağcı Gıda ikinci şubesini açtı. 1965 Kırşehir doğumlu olan Abdülkadir Bağcı, gıda sektöründe hizmet vermeye devam ediyor.
      Yeni 4. Çarşı, İş Bankası arkasında ikinci şubesini açan Bağcı Gıda, müşterilerin ilgisinden memnun. İkinci Şubenin heyecanın yaşayan İşletme Sahibi Abdülkadir Bağcı, "Kendi ürünlerimizin de satışını yaparak müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz. Yeni Şubemiz İlimize hayırlı olsun dedi." dedi.
Babası ile aynı işi yürüten Ali Bağcı, "35-40 yıla aşkın Kırşehir'de gıda sektöründe hizmet veriyoruz. Bağcı Gıda olarak yeni şubemizin heyecanını yaşıyoruz. İşletmemizde kendi ürünlerimiz olan ve Gemlikten gelen zeytin ve zeytin yağı satışını yapıyoruz ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli" dedi.
40 yıldır bu sektörde hizmet veren, Kırşehir'de Bağcı gıda olarak müşterilerine ikinci şubelerini açan Abdülkadir Bağcı, Kırşehirli müşterilerine kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşadığını ifade etti.
İKİNCİ ŞUBE İLE YENİLENDİ...
        İkinci şube ile kendilerini yenileyen Bağcı Gıda İşletme Sahibi Abdülkadir Bağcı, "müşterilerimize en iyi hizmeti nasıl sunarız, ürünlerimizi en iyi şekilde müşterilerimize nasıl sunarız" diyerek çıktıkları bu yolda 40 yıldır bu çaba içerisinde olduklarını belirtti.
Pastırma ve sucuk satışında tercih edilen adres olan Bağcı Gıda İşletme Sahibi Bağcı şunları kaydetti:  "Ürünlerimizin kalitesini tadarak anlayan müşterilerimiz bizlere her daim güveniyor. Kaliteli hizmet için ürünlerimizi seçerek alıyoruz ve bin bir zahmetle getirdiğimiz ürünlerimizi müşterilerimize gönül rahatlığı ile sunuyoruz. Pastırmalarımız Kayseri'den geliyor, ürün fiyatlarımız da gayet ekonomik... "
BİR MUTFAKTA OLABİLECEK BÜTÜN ÜRÜNLER MEVCUT...  
         Bir mutfakta olabilecek bütün ürünlerin satışını yapan Bağcı Gıda'da peynirden zeytine, sucuğundan pastırmasına, reçelinden balına her ürün mevcut.  Erzincan Tulum Peyniri, Çanakkale Ezine Peyniri, İthal Danimarka Peyniri, Sakarya ve Kars Peyniri gibi birçok yörenin peynir satışını yapan Bağcı Gıda'da peynir satışları da büyük önem taşıyor. Müşterilerimizin tadarak almalarını tavsiye ediyoruz diyen İşletme Sahibi Bağcı, "her şey Kırşehir halkına kaliteli hizmet sunmak için" dedi.
1 YILDIR FİYATLARDA ARTIŞ OLMADI...
         1 yıldır fiyatlarda artış olmadığına değinen İşletme Sahibi Bağcı, "Covit'ten dolayı hızlı satışlarımız oldu ama fiyatlarda artış olmadı dedi. Fiyat ve kalite yönünden müşterilerimizi düşünüyoruz, Kırşehirliler gönül rahatlığı ile ürünlerimizi alabilirler."
Ürünlere zam söylentileri duyulsa da fiyatlarda ki artışlarımız ürünlere gelen zamlar neticesinde gerçekleşir." dedi.
          İşletme Sahibi Bağcı, "Sabah 7.00 ile akşam 9.00 saatleri arasında hizmete açık olan yeni işletmemizde gıda ürünlerimiz ile Kırşehirli müşterilerimizin hizmetindeyiz." dedi.
          Bizde Gazetemiz adına  Abdülkadir Bağcı'ya hayırlı olsun diyerek bol kazanç temennisinde bulunuyoruz...

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku