Güncel

BASIN CAMİASIN DA YENİ BİR YÜZ

BASIN CAMİASIN DA YENİ BİR YÜZ

24 Haziran 2019 07:22
-A

+A

3 YILDIR Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alparslan Demirbaş tarafından yönetilen Ahi Yurdu Kırşehir Gazetesi, Umut Medya Gruba devredilmişti. Gazetenin yeni sahibi Şerafettin Uğurlu’ya hayırlı olsun ziyretleri devam ediyor. Bu kapsamda Kırşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mehmet Emin Turpcu, Aşıkpaşa Gazetesi sahibi Hüsnü Arıöz, Kırşehir Memleket ve Yeni YeşilYurt Gazeteleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sürmeli beraberinde Ahi Yurdu Gazetesi yeni sahibi Şerafettin Uğurlu’yu hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Kırşehir basın camiasının yeni yüzü Şerafettin Uğurlu’ya basın hayatında başarı dileklerinde bulunan ziyaretçiler hep birlikte Kırşehir halkına doğru, tarafsız ve güvenilir yayın anlayışıyla hizmet etmeye devem edecekleri mesajını verdiler.Şerafettin Uğurlu Kimdir?

KIRŞEHİR Umut Ailesi, uzman ekip ve kadrosuyla birçok sektörde halkına hizmet ettiği gibi basın sektörüne de adım atarak Kırşehir halkına doğru, tarafsız ve güvenilir yayın anlayışıyla hizmet etmeye devem edecek.Umut Emlak-İnşaat’ın sahibi ve Umut Medya Grubun Genel Koordinatörü Şerafettin Uğurlu; Oğlum Hüseyin Can Uğurlu ile birlikte Kırşehir’de birçok sektörde halkımıza hizmet ediyoruz işimizi layıkıyla yerine getirme noktasında şimdi de basın alanında hizmet vermeye devam edeceğiz.
Bundan sonraki basın hayatımızda halkımızın istek ve arzularını yerine getirerek herhangi istek ve şikayet dileklerinde bizlerle bu konu hakkında daha rahat bir şekilde iletişime geçebileceklerdir.
Hiçbir şekilde güven problemi yaşatmadan ve yaşamadan halkımıza Gündem, Siyaset, Ekonomi, Sağlık, Politika, Asayiş haberlerinde artık halkımıza tarafsız ve güvenilir bir şekilde aktarmaya devam edeceğiz.
Umut Emlak İnşaat’ın Sahibi ve aynı zamanda Umut Medya Grup’un Genel koordinatörü Şerafettin Uğurlu, Halkında en çok merak ettiği kim nasıl nerede ne yapıyor ne zaman neden gibi sorularına artık daha net ve tarafsız bir habercilik yapacaklarını söyledi.Bunlarla birlikte Kırşehir halkına hizmet verirken aynı zamanda halkın da herhangi bir düşünce ve önerilerine açık olduğunu. Kırşehir halkına tamamen tarafsız ve güvenilir bir şekilde ulaşacaklarını, alışılmış haberlerin dışında halkın da daha çok merak ettiği ve asıl ulaşılması gereken haber ve bilgilerle Kırşehirlilere UMUT MEDYA GRUP olarak hizmet vermeye hazır olduklarını belirtti

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku