Güncel

Basın İlan Kurumu'ndan Gazetemize Ziyaret

Basın İlan Kurumu'ndan Gazetemize Ziyaret

Okunma: 2861

10 Aralık 2021 16:57
-A

+A

Basın İlan Kurumu (BİK) Ankara Şube Müdürü Murat Yürekli ve Müdür Yardımcısı Engin Kaşdaş, Gazetelerimiz Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt'a ziyarette bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette gazetemize açıklamalarda bulunan Murat Yürekli, Türkiye’nin dünya ile birlikte sıkıntılı bir süreçten geçtiğine değindi.

Bu süreçte gazetelerimiz daha da güçlenecek
Yürekli, koronavirüs sürecinden gazetelerin daha da güçlenerek çıkacağını vurgulayarak, “Ben şuna inanıyorum, her sektörde olduğu gibi bu süreçten özellikle gazetelerimiz daha da güçlenerek çıkacak çünkü her şeyden önce paydaş olduğumuz gazetelerimizle bizim birlikteliğimiz daha da pekişti. Basın İlan Kurumu özellikle Genel Müdürümüzün de öncülüğünde ve yapıcılığında gazetelerimizin önünü açmak ve onların dertlerine kısmen de olsa derman olmak adına önemli kararlar aldı” şeklinde konuştu.
Biz her zaman gazetelerimizin paydaşıyız
BİK olarak gazetelerin her zaman paydaşı olduklarını ifade eden Yürekli, “Dolayısıyla biz her zaman diyoruz, biz gazetelerimizin paydaşıyız. Gazetelerimizin ayakta kalabilmesi için de resmi ilanlar başta olmak üzere aracılık ilanlarına ihtiyacı var ve biz de bu gazetelerimizin bu ilanlardan daha maksimum seviyelerde yararlanması için Ankara’daki Şube Müdürlüğü olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmede çaba sarf edeceğiz. Bütün gazetelerimizi dolaşacağız, onların fikir ve görüşlerini özellikle bizden beklentilerini alarak bu noktada da çalışma programımızı, yol haritamızı belirlemiş olacağız” dedi.
Açıklamalarına devam eden Yürekli, yerel gazetelerin son yıllarda çok özverili çalıştığını vurgulayarak, “Açıkçası bütün yerel gazetelerimiz bir misyon üstelendiğinin farkında ve bu misyonu devam ettirmek için ciddi anlamda ellerini taşın altına koymuş durumdalar. Bu yüzden biz yerel gazetelerimizin bu yaklaşımını her zaman çok kıymetli görüyoruz, çok değerli bir anlam bu bizim için. Biz de görevde ne kadar kalırsak, görevde kaldığımız süreç içerisinde Kırşehir’deki yerel gazetelerimizin gelişimine, ilerlemesine, onların bu yol arkadaşlığına bir ses, bir ahenk olmak adına elimizden gelen çabayı göstermeye çalışacağız. İnşallah bu amaçla da yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku