Güncel

Başkan Altaş; "Ertaş Ailesi ve Kırşehirliler özür bekliyor"

Başkan Altaş; "Ertaş Ailesi ve Kırşehirliler özür bekliyor"

Okunma: 752

7 Aralık 2020 10:47
-A

+A

            Önceki AK Parti  Merkez İlçe Başkanı  - HUDER İl Temsilcisi Bilgehan ALTAŞ, Muharrem Ertaş anısına düzenlenen programda 6 Mayıs' ta İdam edilen Devrimci Deniz GEZMİŞ fragmanı, resmi, videosu yayınlanması üzerine kınama mesajı yayımladı. Önceki AK Parti  Merkez ilçe Başkanı  - HUDER İl Temsilcisi Bilgehan ALTAŞ, mesajında şunları kaydetti:
          "Geçtiğimiz yıl (2019)  Cumhurbaşkanlığımız himayesinde ve Cumhur’un makamında  düzenlenen Neşet Ertaş’ı anma etkinliklerine "Siyaset karıştı" diye feryat koparanlar, bugün Doğan görünümlü Şahin olan siyasi ortaklarını da görmezden gelerek ya da kendilerine benzeterek  sadece Kırşehir’in değil tüm Dünya’nın ozanlık kültürünün, Abdallık geleneğinin temsilcilerinin anma törenini, teröristleri anma ve kahraman gösterme çabasına dönüştürdüler.
       O ağıt yaktığınız terörist üniversite basan, eğitimi engelleyen, banka soyan, terör örgütü kurup yöneten,  darbeci subaylarla darbe planları yapan ve teröristlikten yargılanıp idam edilen bir devlet düşmanıdır. Bu terörist ve arkadaşları ile kültürümüzün taşıyıcılarını birlikte anmak ancak ve ancak milletimizin aklıyla dalga geçmektir.
Bu siyasi facia nedeniyle ilgililerin başta  Ertaş ailesi, Kırşehirli yerel sanatçılarımız ve abdallarımız olmak üzere tüm Kırşehir insanından özür dilemelerini bekliyor, sizleri şiddetle kınıyorum."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku