Güncel

Başkan Atabey; "Dinamik ve güçlü bir kadroyla huzurunuzdayız"

Başkan Atabey; "Dinamik ve güçlü bir kadroyla huzurunuzdayız"

Okunma: 215

8 Ağustos 2020 16:20
-A

+A

       Kırşehir Deva Partisi Kocatepe Cafe ‘de Basın toplantısı gerçekleştirdi. Gerçekleşen basın toplantısına Memleket Gazetesi Sayfa Editörü Zeliha Karayel ile birlikte Kırşehir Basını da katılım sağladı.
      Kırşehir DEVA PARTİSİ İl Başkanı Metin Atabey gerçekleştirmiş olduğu basın toplantısında insan gücünü destekleyici dinamik ve güçlü bir kadroyla Kırşehir’in huzurunuzda olduğunu bildirdi.
Kırşehir DEVA PARTİSİ İl Başkanı Metin Atabey  yaptığı açıklamada; KIRŞEHİR DEVA PARTİSİ olarak Kırşehir’imizi ileriye taşımak için akademik alt yapıya dayalı üstün bilgi, bürokratik tecrübe, serbest piyasa deneyimi, kırsal tecrübe ve geçmişten gelen siyasi birikime sahip yetişmiş insan gücünü destekleyici dinamik ve güçlü bir kadroyla huzurunuzdayız.
Vizyonumuz, Halkın derdinden anlayan ve Kırşehir’de halkla iç içe, doğrudan vatandaşın sorunlarını dinleyip, birebir çözüm ve önerilerle hareket eden bir siyasal anlayışla, halkımıza hizmet etmek. Halkımızın refah seviyesini artırmaya yönelik projeler geliştirmek, bu projeleri hayata geçirmek ve geçirmeye yönelik azmi gösterebilecek dürüst ve dik durabilen bir ekibin gelişmesi öncelikli amacımızdır.
Günümüzde toplumsal hayatı sekteye uğratan hatalar ve uygulamaların tespit edilip, bu hatalardan dönülmesi ve geleceğin toplumunun daha sağlam bir temeller üzerinde inşa edilmesini sağlamak, bu amaca yönelik bilinç ve duyarlılığın oluşması amacıyla gerekli eğitim projelerinin geliştirilmesi ve şehrimizdeki her kesimin bu projelerden faydalanmasının sağlanması vizyonumuzun önemli bir parçasıdır. 
“ŞEHİR VE TOPLUM HAYATI ÖNCELİĞİMİZDİR”
       Metin Atabey  ;Halkın sorunlarının siyasal temelde çözümünün sağlanabilmesi amacıyla yeterli diyalog ortamının oluşturulması ve halk ile yöneticinin bir araya gelerek şehir ve toplum hayatı için ortak paydada buluşup kararlar alabilmesi bir önceliktir. Biz vizyonumuzla bu önceliğin hayata geçebilmesi için gerekli tüm çalışmaların yapılmasını önemsiyoruz.
Enflasyon ve faiz gibi yükler altında ezilen vatandaşlarımızın bu zorluktan kurtarılabilmesi amacıyla şehir hayatında ekonomik temellerin güçlendirilmesi de öncelikli amaçlarımız arasındadır.
İşsizlik günümüz Türkiye’sinin ne yazık ki en önemli sorunlarından birisi ve bu sorunun tek çözüm kaynağının da şehrin yatırımlar alarak iş sahası açısından zenginleştirilmesi olduğunu biliyoruz, bu kapsamda üretim gücün çarpanıdır bakış açısıyla şehrimizde üretimin önünü açacak kararlı bir duruş içerisindeyiz.
“YILLARDIR SÜREN SORUNLARINA HEP BERABER DEVA OLMAYA GELİYORUZ”
        Kırşehir DEVA PARTİSİ İl Başkanı Metin Atabey  ,Gelişim ihtiyaçlarının karşılıklı yardımlaşma yoluyla giderilmesini sağlamayı, şehrimizin ekonomik ve sosyal hayatında Kadınların hak ettikleri değeri görecekleri iş olanakları sağlayacağımızı, şehrimiz gençlerine açacağımız ‘’Teknoloji Fuarları’’ ile  onları geleceğin teknolojileriyle tanıştırıp gerektiğinde  o teknolojileri geliştirebilecek bir imkan sağlamayı amaçlıyoruz. Şehrimizi sosyal yaşamı destekleyen kültürel etkinlikler düzenleyerek her daim canlı tutmaya çalışacağız, şehrimiz insanlarına ve girişimcilerine istihdam sağlayacağız. Geleceği aydınlatacak özel projelerle istihdam seferberliği sağlarken, şehrimiz Kırşehir’inde yıllardır süren sorunlarına hep beraber DEVA olmaya geliyoruz.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku