Güncel

BAŞKAN BAHÇECİ, GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN BAHÇECİ, GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

25 Mayıs 2018 07:23
-A

+A


            Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Gönül Dağı projesi kapsamında yaşlı, yalnız ve bakıma muhtaç kişileri ziyaret ederek Ramazan ayında gönüllere dokunmaya devam ediyor.
Proje sayesinde bilmediğimiz, tanımadığımız insanların hayatlarına dokunuyoruz diyen Başkan Bahçeci,  Onların yüzünde gördüğümüz ufacık mutluluk bizim için en büyük mutluluktur. Belediye olarak böyle bir projeye öncü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Sosyal belediyecilik adına gerçekleştirdiğimiz her şey bizi çok mutlu etmektedir. Kırşehirli diğer vatandaşlarımızı da paylaştıkça çoğalan mutluluğa davet ediyor, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bu projeyle destek olmaya davet ediyoruz.
Bahçeci, yalnız ve yaşlı kişilere ulaşarak ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını belirterek, "Paylaşmanın, yardımlaşmanın, birilerinin yüreğine dokunmanın en güzel örneğini Peygamber Efendimiz bir hadisi şerifinde 'veren el, alan elden üstündür' diyerek belirtmiştir. Ne kadar paylaşırsak mutluluklarımız o kadar çoğalır, hayatımız zenginleşir. Biz de paylaşarak, birilerinin kalbine, ruhuna dokunarak sorunlarımızın daha azalacağını, mutlulukların daha da artacağını düşünüyoruz.
Bahçeci, yaptıkları yardımlarla ihtiyaç sahiplerinin kalbinde küçük de olsa sevinç oluşturabilmeyi hedeflediklerini ifade ederek, şöyle devam etti:Büyüklerin kıymetini bilmeyen küçüklerin dünyada başarılı olma şansı yok. Sizlerin hayır dualarını almak hayatta kazanılan en önemli şeylerden biridir diye düşünüyorum. Bu açıdan biz de Kırşehir Belediyesi olarak böyle bir projeye öncü olmaktan son derece memnunuz. Hep söylediğimiz gibi 9,5 yıldır Kırşehir’e hizmet etmeye çalışıyoruz. Birçok hizmeti de iyi bir şekilde gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Gönül Dağı Projemiz yaptığımız birçok hizmetten bizim için çok daha değerli. Çünkü gönül yapabilmek, insanların gönlünü alabilmek dünyadaki en zor işlerden biri.
     İnsanların gittikçe yalnızlaştığı, birbirlerine yardım etmediği bu dünyada sizlerin böyle bir projede yer almanız çok önemli, çok kıymetli. Kırşehir’de bu değerlerin hala devam ettiğin görmek de beni son derece mutlu ediyor. Sizler için ne yaparsak azdır. Elimizden geldiği sürece sizlere yardım etmeye çalışacağız. İnşallah yardım ettiğimiz, gönüllerine dokunduğumuz insan sayısı gün geçtikçe artar. Sorunlar paylaştıkça azalır, mutluluklar ise paylaştıkça çoğalır. İyilik yapan iyilik yapılandan daha mutlu olur. Hayır işi yapmak her zaman insana büyük mutluluk ve huzur verir dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku