Güncel

BAŞKAN BAHÇECİ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN BAHÇECİ’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI

30 Ağustos 2018 07:52
-A

+A

      Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
 Başkan Bahçeci Şanlı tarihimizin dönüm noktalarından birini oluşturan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96’ıncı yıldönümünü Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.
Milletimizin tarihine, altın harflerle geçen ve Yüce Türk Milleti’nin azim ve kararlılığının tüm Dünya Uluslarına ilan edildiği bu anlamlı zaferin 96. Yıldönümünde, Büyük Önderimiz ve Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ve silah arkadaşlarını, vatanı ve bayrağı uğruna canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi, minnetle ve şükranla anarak, Allah’ tan rahmet diliyorum. Gazilerimizden bugün sağ olanlara da aile fertleriyle birlikte,  sağlıklı ve mutlu bir yaşam temenni ediyorum.
Bu anlamlı gün nedeniyle vatanımızın bütünlüğü ve milletimizin huzur ve güvenliği için azim ve kararlılıkla görevlerinin başında olan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm mensuplarıyla, gazilerimiz ve şehit ailelerinin “30 Ağustos Zafer Bayramı”nı içtenlikle kutluyorum.
Dün olduğu gibi bugün de Devletimizin ve Milletimizin birliğine, Ülkemizin bütünlüğüne ve kardeşliğimize kast eden saldırılara ve terör eylemlerine karşı, aziz Milletimiz gereken cevabı vermiş ve vermeye de devam edecektir.
Başkan BaghAtalarımızdan emanet aldığımız bu güzel vatanımızı ve Ay yıldızlı şanlı bayrağımız ile çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’ni onurla korumanın yolunun, milletçe kenetlenmekten başka çıkar yolu olmadığını da belirtmek istiyorum.  Dönemin şartları içerisinde askeri kuvvetlerimizden kat kat üstün bir ordu karşısında kazanılan Başkomutanlık Savaşı ile Milletimiz birlik ve beraberliğinden, hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini adeta tüm dünyaya haykırmıştır.
Bu vesileyle, Kırşehir Halkı’nın ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin  “30 Ağustos Zafer Bayramı”nı kutluyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku