Güncel

Başkan Bulut'tan ; KAMUOYUNA DUYURU ...!

Başkan Bulut'tan ; KAMUOYUNA DUYURU ...!

Okunma: 322

13 Ağustos 2020 16:27
-A

+A

       Kırşehir belediye sporun seçimli Genel Kurulu Çarşamba günü tesislerde gerçekleşti…
       Tek liste halinde gidilen seçimde Mustafa Bulut başkanlığındaki listede; Mustafa Yılmaz, Çağatay han Torun, Eşref Aşık, Mehmet Işık, Fatih Tokmak ve Kenan Şengök yer aldı… Her kesimin beklentisi farklı haliyle hoca konusunda da birçok isim ön plana çıkıyor.
Geçen dönem ki yönetimden bazı isimlere yer verilmediği görüldü. Şimdi kamuoyunun beklentisi öncelikle iyi bir hoca ve iyi bir takım kadrosu kurulması için oyuncularla anlaşma yapılması...Sosyal medyada adı çokça zikredilen Tarık Yurttaş'ın adı da  da Kırşehir Belediyespor için aranılan hoca listesinde yer aldı. Taraftar Tarık Yurttaşın adını zikrederken KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜP BAŞKANI MUSTAFA BULUT konu hakkında açıklama yaptı. Kırşehir Belediye Spor Kulüp Başkanı Mustafa Bulut, konu hakkında şunları kaydetti:
          "Bilindiği üzere Kırşehir Belediye sporumuz yeni yönetimi görevi devraldığı ilk günden beri hoca arayışına girmiş ve bir an evvel kulübümüze uygun hoca ile anlaşma sağlayacaktır. Ancak sosyal sitelerde çokça zikredilen Tarık Yurttaş ile ilgili kesinlikle anlaşma gibi bir durum söz konusu değildir.Tarık Yurttaş bu memlekette hocalık yapmış değerli hocadır.Bundan sonraki hocalık hayatında kendisine başarılar dileriz.
         Yarından tez hoca görüşmelerimiz devam edecek olup kısa süre içerisinde kulübümüze uygun bir hoca ile anlaşma yapacağız . Bu konuda kamu oyuna bilgi verilecektir. Siz değerli Kırşehir belediye spor sevdalarından bizden bir resmi açıklama yapılmadıkça başka yorum ve görüşlere itibar etmemenizdir.
Konuya hassasiyet göstereceğinizi ve bizlere desteğinizi esiremeyeceğinizi bekler saygılar sunarım.."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku