Sıcak Haber
 TEŞEKKÜRLER...

TEŞEKKÜRLER...

Spor

BAŞKAN BULUT'TAN DOBRA SEZON SONU DEĞERLENDİRMESİ

BAŞKAN BULUT'TAN DOBRA SEZON SONU DEĞERLENDİRMESİ

Okunma: 5689

3 Haziran 2021 13:50
-A

+A

Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetemizde köşe yazarlığı yapan Bekir Kendirli, Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanını ziyarette bulundu. Başkan Bulut sezon değerlendirmesinde bulundu.
Başkan Bulut sezona çok iyi başladıklarını ve sezon boyunca şampiyonluk potası içinde olduklarını açıklayarak play-off müsabakalarında Kırklareli’ni geçip Sakarya maçında bazı şansızlıklar yaşayıp 1’inci lig heveslerinin gerçekleşmediğini ifade ederken yine de taraftarlarımıza son maça kadar bu heyecanı yaşattıkları için mutlu olduklarını dile getirdi.
Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Bulut’un yaptığı açıklamada;
ŞİMDİ NE OLACAK
Önümüzdeki sezon için nasıl bir politika izleyeceklerini ise şöyle açıkladı.
Çok yorucu bir sezonu geride bıraktık biraz dinlenmeye ihtiyacımız var oda bu hafta sonu ile beraber nasıl bir yol çizeceğimizi belirleyeceğiz.
Yaklaşık 30 oyuncumuzun 20 tanesi ile sözleşmemiz sona erdi.
Ve bu oyuncularımızda yine iki milyon beşyüzbin lira transfer alacakları ve prim borcumuz var. Oyuncularımıza söz verdik bu paraları kuruşuna kadar ödeyeceğiz.
KIRŞEHİRSPORUN logosunun hiçbir yerde kötü konuşulmasına asla müsaade etmeyiz dedi.
Transfer çalışmalarına değinen Başkan şimdilik görüştüğümüz ve beklemeye aldığımız oyuncular var fakat söylediğim gibi bu konuları bu hafta sonu tek tek ele alacağız dedi.
TEKNİK DİREKTÖR
Sorularımız arasında teknik direktör konusu hakkında görüşlerini ise şöyle açıkladı.
Öncelikle Ercüment Coşkundere ve ekibinden oldukça başarılı bir sezon geçirdiklerini ve bir aksilik olmaz ve nasip olursa yine aynı ekiple çalışmayı düşündüklerini dile getirdi.
ALTINORDU DEDİKODUSU
Geçtiğimiz hafta sosyal medyada takımın Altınordu’ya verileceği söylentilerine de bir cevap veren Başkan Bulut bu söylemlerin tamamıyla asılsız ve gerçek dışı olduğunu ve bu tip söylentilere kendilerinin de bir anlam veremediklerini ifade etti.
ŞAMPİYONLUK NASIL KAÇTI.
Sohbetimiz esnasında Sakarya maçına değinmeden geçemedik
Başkan Kırşehir’de kendilerine prosedürler tam tamına uygulanırken Sakaryaspor 7000 taraftarını tribünlere doldurdu avazımız çıktığı kadar bağırsakta kimseye sesimizi duyuramadık.
Sakaryaspor camiasında tüm seçilmiş ve atanmış insanların hiçbir siyasi görüşe bakmadan takımları için yan yana geldiklerini ve Sakaryaspor için bir bütün olduklarını açıklarken Kırşehir’de bunun eksiklerini yaşıyoruz diyerek sözlerini tamamladı.
EKİCİOĞLUNA TEŞEKKÜR EDERİZ
Başkan Bulut Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ne sonsuz teşekkürlerini iletirken değilsin Başkanımız her zaman maddi ve manevi yanımızda oldu kendilerine sonsuz minnettarız ve ne kadar teşekkür etsek azdır diyerek memnuniyetini dile getirdi.
Bizlerde hem şahsına hem de yönetim kurulundaki arkadaşlarına Kırşehir’e böyle bir heyecanı yaşattıkları için teşekkürlerimizi iletiyor önümüzdeki sezon kendilerini yine takımımızın başında görmek isteğimizi tekrarlıyor” dile getirdi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

NE KADAR PARA O KADAR KÖFTE

NE KADAR PARA O KADAR KÖFTE

13:20 - 15 Haziran 2021

ŞAMPİYONLUK TATLI BİR RÜYA

ŞAMPİYONLUK TATLI BİR RÜYA

11:38 - 12 Haziran 2021

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku