Güncel

BAŞKAN DENİZ ; “KATLEDEN DEĞİL KORUYAN VE KOLLAYANIZ”

BAŞKAN DENİZ ; “KATLEDEN DEĞİL KORUYAN VE KOLLAYANIZ”

31 Aralık 2018 07:42
-A

+A

 

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, sahipsiz sokak hayvanının itlaf edildiği yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti  İsmail Deniz: “Belediyemiz ve şahsım ile ilgili olan,  sahipsiz sokak hayvanlarını katletmekle suçlandığımız , gerçeği yansıtmayan haberler bizleri derinden üzmüştür. Karadeniz hayvan hakları Derneği ve Serpil ÖZKAN adlı hanım tarafından birkaç gün önce bir video yayınlanmıştır. Bahsi gecen video da yolda cansız halde yatan sokak köpeğini belediyemize gelen ihbar telefonu üzerine  belediye ekiplerimizin yoldan çöp kamyonuna kaldırdığı ve çöp kamyonunu çektirmediği (Preslenmediği) açıkça görülmektedir.Olayın iftira atmak amacı ile planlanmış olduğu görüntülerden açık bir şekilde anlaşılmaktadır.
Atılan bu çirkin iftiraların tek amacı yaklaşan mahalli idareler yerel  seçimlerden dolayı karalama yapmaktır. Çamur attılar, ama izi kalmayacak  Çiçekdağlı hemşerilerim gerçekleri görmekte ve bilmektedir. Bu tür asılsız haberler ve iftiralar bizim çalışma şevkimizi arttıracak ve daha güzel projelere imza atmamıza vesile olacaktır.
Bizler ‘’ Yaradılanı Sev Yaradandan Ötürü ‘’ diyen Yunus Emre’nin torunlarıyız; biz ‘’ Kalbinde merhameti olmayanın Cenneti yoktur’’ diyen Peygamberimizin Ümmetiyiz; biz ki sahipsiz sokak köpeklerini ve yavrularını belediye binamızda beslerken ve korurken böyle çirkin iftiralara maruz kalmaktayız.
‘’Bir dağın yerinden oynadığını işittiğinizde inanınız; fakat bir insanın tabiatını değiştirdiğini işittiğinizde ise inanmayanız’’ sözünde de olduğu gibi bizleri tanıyan tanır, bilen bilir. Bu iftiraları
atanların kişiliklerini de bilen bilir.Bizleri tanıyanlara ve bilenlere selam olsun” dedi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku