Genel

Başkan Doğan'dan Ziyaret

Başkan Doğan'dan Ziyaret

Okunma: 512

31 Mart 2021 15:07
-A

+A

 Türk Ocakları Kırşehir Şube Başkanı Süleyman Doğan gazetelerimizi ziyaret etti.
Başkan Süleyman Doğan, geçtiğimiz günlerde tekrardan tek liste ile gidilen seçimde güven tazelemişti.
Gazetelerimiz İmtiyaz sahibi Murat Sürmeli , yeniden başkan seçilen Doğan'a hayırlı olsun dileklerinde bulundu  ve ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.
Doğan, Murat Sürmeli'ye  Türk Ocakları Kırşehir Şubesi hakkında bilgiler verdi.
Türk Ocakları Başkanı Süleyman Doğan gazetemize yaptığı açıklamada , "Türk Ocaklarının toplumda ahlak ve fikir hayatının gelişmesinde, milli birliğin kuvvetlendirilmesinde, toplum yapısının sağlamlaştırılmasında ve Türklüğüm yüceleştirilmesinde önemli katkı sunması için kurulmuş ve yüz yılı geçen bir mazisi ile bu görevi yerine getirmeye çalışmaktadır.
Başarılı olmak ve toplumun hakkını korumak için Türk Ocakları olarak her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu günleri yaşamaktayız. Türk Ocakları Kırşehir Şubesi olarak İlimizde bu misyonu temsil ettiğimizi düşünüyorum. Birlik ve beraberliğin sağlanması konusunda üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğimizi buradan taahhüt ediyorum" dedi.
Başkan Doğan, büyük bir aile olarak, birlik beraberlik içerisinde faaliyetler gerçekleştirdiklerini ve kentte yaptıkları çalışmalara devam edeceklerini belirtti.
Edilen sohbetin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu.


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku