Genel

BAŞKAN EKİCİOĞLU ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

BAŞKAN EKİCİOĞLU ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Okunma: 1893

3 Ağustos 2021 14:14
-A

+A

 

Başkan Ekicioğlu, Belediye Başkanları Birliği Genel Sekreteri Halim Çakır’ı, Kırşehirliler Vakfı Başkanı Sevilay Aslan’ı ve Koru Hastanesi Genel Müdürü eski Vali Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Başkan Ekicioğlu, Kırşehir milletvekili Dr. Metin İlhan’la birlikte sırasıyla Belediye Başkanları Birliği Genel Sekreteri Halim Çakır’ı, Kırşehirliler Vakfı Başkanı Sevilay Aslan’ı ve Koru Hastanesi Genel Müdürü eski Vali Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti.
İlimizin yetiştirdiği isimlerin ülkenin farklı kurumlarında bulunmalarının önemine değinen Başkan Ekicioğlu;“Kırşehir’de doğup büyümüş, ilk ve orta öğrenimini Kırşehir’de tamamlamış sayısız ismin bugün ülkemizin farklı ilerinde ve kurumlarında görev almalarını Kırşehir açısından çok önemsiyoruz.
​İlimizin farklı platformlarda tanıtımı açısından da önem taşıyan bu temsilin merkezi anlamda Kırşehir’e yapılacak olan yatırım ve tanıtım faaliyetlerinde etkin olması gerektiğini düşünüyorum.
​Bu kapsamda Kırşehir milletvekili Metin İlhan’la birlikte Belediye Başkanları Birliği Genel Sekreteri Halim Çakır’ı, Kırşehirliler Vakfı Başkanı Sevilay Aslan’ı ve Koru Hastanesi Genel Müdürü eski vali Ahmet Altıparmak’ı ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında Kırşehir’de yaptığımız çalışmalarla ilgili paylaşımda bulunurken kendilerine de görevlerinde başarılar diledik.
​Kırşehir’in tanıtımı ve temsiliyeti noktasında bu tür buluşmaların ve istişarelerin Kırşehir açısından sürdürülmesinin önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum.” dedi.
 
 
 


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku