Genel

Başkan Seher Ünsal’dan 23 Nisan mesajı

Başkan Seher Ünsal’dan  23 Nisan mesajı

Okunma: 576

22 Nisan 2021 14:58
-A

+A

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Ünsal mesajında: “23 Nisan 1920 tarihi, bugün üzerinde hür ve bağımsız olarak yaşadığımız Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temellerinin atıldığı, milli egemenliğin ilan edildiği önemli bir gündür.
Vatanımızın dört bir tarafının işgal edildiği, milletimizin yok olmanın eşiğine geldiği hayati bir dönemde, Türk Milletinin yeniden dirilişinin, şahlanışının timsalidir.
Meclis’imizin kuruluşu, “Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir” şiarıyla istiklal ve istikbal mücadelesini sürdüren, geleceğine yön veren milletimiz için vatan ve bayrak sevgisinin, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin, özgürlüğümüzün güvencesi olmuştur.
Milli egemenliğimizin temelleri atılırken, aziz milletimiz her yaştan ferdiyle zafere  uzanan yolda birlik ve beraberlik içinde yılmadan mücadele vermiştir.
Millet olarak, çocuklarımızı dünyadaki en kıymetli varlık olarak görüyor, onları el üstünde tutuyoruz. En büyük arzumuz, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, daha büyük, daha güçlü, daha istikrarlı bir Türkiye’de yaşamaları için çalışmaya devam ediyoruz.
Türkiye Büyük Millet Meclisinin 101. kuruluş yıldönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularımla kutluyor, tüm çocuklarımızın bayramını tebrik ediyorum.
Bu vesile ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklâl Harbimizin zafere ulaşmasında ve devletlerimizin kuruluşunda vazife üstlenen kahramanlarımızı saygıyla yâd ediyorum.”
 
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku