Güncel

BAŞKAN SERVET AVKAPAN REKTÖR KARAKAYA’YI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN SERVET AVKAPAN REKTÖR KARAKAYA’YI ZİYARET ETTİ

26 Ocak 2019 07:32
-A

+A


Göreve geldiği günden bu yana şehirle bütünleşik bir yapıyı benimseyerek kapılarını 7’den 70’e herkese açan Ahi Evran Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, görüşmelerine devam ediyor. 24 Ocak 2019 tarihinde İl Genel Meclisi Üyesi ve Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ile beraberindeki heyet, dernek faaliyetleri ve üniversitemizin genel durumunu görüşmek üzere Rektör Karakaya’yı makamında ziyaret etti.
Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneğinin faaliyetleri ve Kırşehir için yaptıkları çalışmalar hakkında Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı bilgilendiren Dernek Başkanı Servet Avkapan, ilimizde birçok sivil toplum kuruluşu ile iş birliği içinde olduklarını söyleyerek Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ile de yapılacak her türlü çalışmada yer almaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.
Kırşehir ve Ahi Evran Üniversitesi  için ilimizin tüm dinamikleri ile faaliyet içinde olmaya özen gösterdiklerini kaydeden Rektör Karakaya, ziyaretlerinden dolayı Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku