Güncel

Başkan Tekin'den üyelerine duyuru...

Başkan Tekin'den üyelerine duyuru...

Okunma: 261

19 Ağustos 2020 17:24
-A

+A

       Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin üyelerine duyuruda bulundu. Kırşehir Belediyesi her perşembe günü 8:30 ile 11:00 saatleri arasında toplu taşıma araçlarını dezenfektan yapacak. Başkan tekin üyelerine konu hakkında duyuruda bulundu.
Kırşehir'de Belediye ekiplerince ilimizde faaliyet gösteren tüm toplu taşıma araçlarının dezenfektanları her hafta Perşembe günü yapılacak. Belediye temizlik ekipleri halk toplu taşıma araçlarının temizlenmesi ve silinmesini yaparken veteriner ekipleri, solüsyonlu makineler ve maskelerle dezenfeksiyon yapıyor.
       Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin konu hakkında üyelerine duyuru yaptı. Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin üyelerine yaptığı duyuruda şunları kaydetti:
       "Covid-19 Tedbirleri kapsamında, ilimizde faaliyet gösteren tüm toplu taşıma araçlarından Minibüslerin dezenfektanları Kırşehir Belediyemiz tarafından her hafta PERŞEMBE günleri saat 8:30 ile 11:00 saatleri arasında Lale Cami yanında yapılacak olup, dezenfektan yapıldığına dair ilgili belge verileceğinden tüm üyelerimizin araçlarını dezenfektan yaptırmalarını önemle rica ederim."
Kırşehir Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kırşehir’de son günlerde artış gösteren Koronavirüs vakalarından dolayı zaten devam etmekte olan dezenfekte işlemlerini daha da yoğunlaştırdı.
        İlimizde artış gösteren Koronavirüse karşı tedbir amacıyla caddeler, kamu kurum ve kuruluşları, ibadethaneler, meydanlar, pazar yerleri, park ve oyun alanları, çarşılar, iş yerleri, toplu taşıma araçları ve ticari taksiler gibi vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı bütün alanlar Koronavirüs önlemleri kapsamında ilaçlanıp, dezenfekte ediliyor.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku