Genel

BAŞKAN ÜNSAL, "HÜRMETLERİN EN BÜYÜĞÜNÜ HAK EDEN ANNELERİMİZ"

 BAŞKAN ÜNSAL, "HÜRMETLERİN EN BÜYÜĞÜNÜ HAK EDEN ANNELERİMİZ"

Okunma: 738

10 Mayıs 2021 15:31
-A

+A

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ünsal'ın mesajı şöyle:Bugün merhamet ve vicdanlarıyla ufkumuzu, gönlümüzü ve geleceğimizi aydınlatan, Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde en büyük sorumluluğu üstlenen, fedakarlığın ve sınırsız sevginin timsali, en kıymetli sığınağımız, ilk öğretmenimiz annelerimizin Anneler günü...
Kutlu olsun.
"HÜRMETLERİN EN BÜYÜĞÜNÜ HAK EDEN ANNELERİMİZ"
"Hepimiz için şefkat yuvası ve güvenli bir liman olan annelerimiz, 'Cennetin annelerin ayaklarının altında olduğuna' inanan bizler için baş tacıdır. Üzerimizdeki haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz annelerimiz, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuk ve gençlerimizin duygularının, düşüncelerinin ve karakterlerinin şekillenmesinde temel rol üstlenmekte; karşılıksız sevgi, sabır ve fedakarlık gibi yüce hasletleriyle tüm topluma örnek olmaktadırlar.
Evlatları için tüm zorluklara göğüs geren ve engin hoşgörüsüyle yolumuzu aydınlatan annelerimizin, ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanması, mutlu ve huzurlu olmaları, hayat şartlarının iyileştirilmesi hususunda yılmadan çalışmayı sürdüreceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit anneleri olmak üzere,bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorumahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum.
 
 
 
 


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku