Güncel

Başkan Ünsal'dan, Başkan Yılmaz'a ziyaret

Başkan Ünsal'dan, Başkan Yılmaz'a ziyaret

Okunma: 490

29 Ocak 2021 15:55
-A

+A

        Mazbatasını alan Kırşehir AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, ziyaretlere başladı. Kırşehir'e kaliteli hizmet vermek amacı ile hep birlikte çıktıkları yolda birlikte ilerleyeceklerini ifade eden Başkan Ünsal, çalışmalara hız verdi. Başkan Ünsal, Mucur'a ziyaret gerçekleştirdi.
       AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, İl Başkan Yardımcıları, Mehmet Şahin, Burhan Yıldız, Adem Söğüt, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Gölbaşı ve Birol Bilir ile birlikte Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Yılmaz'dan belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi alan İl Başkanı Ünsal,   Mucur'un her geçen gün daha da geliştiğini belirterek, başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Yılmaz'ı tebrik etti. Karşılıklı hediye sunumlarının ardından Belediye Başkanı Yılmaz, İl Başkanı Ünsal ve beraberindekiler  ilçe esnaf ve pazar yerlerini ziyaret ederek halkımızla iç içe sohbet edip sorunlarını dinlediler.
       Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ziyaretten duyduğu mennuniyeti dile getirerek, “İl Başkanımızı belediyemizde ve ilçemizde misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Bu vesile ile ilçemizin değerine değer katan projelerimizi değerlendirme fırsatı bulduk. Nazik ziyaretleri için İl Başkanımız ve Yönetim kuruluna  teşekkür ediyorum”. dedi.
       AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal;  “Yeni dönem, yeni il başkanıyız. Biz güzel projeleri yarın hep beraber daha iyi hayata geçirebilmek için birbirimize destek olacağız. Ekibimizle beraber, bundan sonraki süreçte, destek anlamında yanlarında olduğumuzu bir kez daha göstermek anlamında yol haritamızı belirleyeceğiz” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku