Güncel

Başkan Yardımcısı ARAZ ‘dan, Kaymakam ÖZCAN ‘a Ziyaret

Başkan Yardımcısı ARAZ ‘dan, Kaymakam ÖZCAN ‘a Ziyaret

Okunma: 1514

20 Ocak 2021 15:54
-A

+A

      Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, Akpınar Kaymakamı Fatih Özcan ‘ı makamında ziyaret etti. Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, Kaymakam Özcan'ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
      İlçenin sorunlarını işbirliği ve koordinasyon içerisinde çözmeyi hedeflediklerini kaydeden Başkan Araz, "İlçemiz her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. İlçemizin gelişmesine ve büyümesine katkı sunan sizden önceki kaymakamlarımızın emekleri olduğu gibi sizlerin de ilçemize önemli katkıları ve eserleri olacağına, güzel hizmetlere birlikte imza atacağımıza gönülden inanıyorum" dedi.
      Ziyarette Kaymakam Özcan, Kırşehir Belediye Başkanı Yardımcısı Araz ile ilçe de yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarede bulundu.
      Kaymakamlık, belediye ve diğer kurumlar arasında var olan uyum ve işbirliğinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da artarak devam edeceğini, vatandaşa en iyi hizmetin verilmesi ve sorunlarının çözümü noktasında milletin temsilcisi olarak her zaman hazır olduklarını kaydeden  Kaymakam Özcan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Araz ‘a teşekkür etti.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku