Güncel

Başkan Yılmaz; "Liderimizle, ilk günkü aşkla ve heyecanla nice yıllara..."

Başkan Yılmaz; "Liderimizle, ilk günkü aşkla ve heyecanla nice yıllara..."

Okunma: 121

3 Kasım 2020 16:35
-A

+A

         AK Parti'nin iktidara gelişinin 18'inci yıl dönümü olan 3 Kasım'da tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak ‘Her Üye Bir Fidan, Bir Milyon Yeni Üye’ programı yapılacaktı. Fakat İzmir depremi nedeni ile program ertelendi. Mucur Belediye başkanı Atılgan Yılmaz sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak "Liderimizle, ilk günkü aşkla ve heyecanla nice yıllara..." dedi. Başkan Yılmaz mesajında; "3 Kasım 2002 karamsarlığın yerini umudun aldığı, tarihi yolculuğun başladığı bir milattır.  Millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik." diyerek mağdurların ve mazlumların umudu oldu. Yolumuzdan, yolculuğumuzdan, yol arkadaşlığımızdan bir gün tereddüt etmedik! Liderimizle, ilk günkü aşkla ve heyecanla nice yıllara... " ifadelerine yer verdi.
          Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) iktidara gelişinin yıl dönümü olan 3 Kasım'da tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak yapılması planlanan program, İzmir depremi nedeniyle ertelendi.
          AK Parti'nin iktidara gelişinin 18'inci yıl dönümü olan 3 Kasım'da tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak ‘Her Üye Bir Fidan, Bir Milyon Yeni Üye’ programı yapılacaktı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1 milyon yeni üye ile telekonferans yöntemi ile bir araya geleceği program, İzmir'de 30 Ekim'de meydana gelen deprem nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku