Güncel

Başkan Yılmaz, “Zabıta teşkilatımız, huzur ve güvenin temsilcisidir”

Başkan Yılmaz, “Zabıta teşkilatımız, huzur ve güvenin temsilcisidir”

Okunma: 549

4 Eylül 2020 15:56
-A

+A

       Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ, Zabıta Haftasının 194. yıldönümü dolayısı ile zabıta personelinin gününü kutladı. Zabıta Müdürlüğü ekiplerine hitap eden Başkan Yılmaz, “Zabıta teşkilatımız, huzur ve güvenin temsilcisidir” ifadelerini kullandı.
       Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ , "Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat esasına göre çalışan Belediye Zabıta Müdürlüğü personelimiz; vatandaşımıza sağlıklı, huzur ve güven ortamını sağlamak için büyük çaba sarf etmektedir. Zabıta mesleği aynı zamanda dürüstlük, ilke ve özverinin simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın huzur ve esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Sürekli sahada bulundukları için Belediyenin işiten kulağı, gören gözü olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında bir köprü vazifesi görmektedir. " dedi.
       Zabıta Müdürlüğü ekiplerine hitap eden Başkan Yılmaz, “Zabıta teşkilatımız, huzur ve güvenin temsilcisidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan zabıta ekiplerimizi özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.
        Her zaman sorun oluşturmak değil sorun çözmek, insan kazanmak amacı ile çalışmalıyız. Belediye olarak vatandaşlarımız ile bir bütün olmaya, geleceğe emin adımlar ile yürümeye devam edeceğiz. Bu süreçte sizlere de çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Bu vesile ile gecesini gündüzüne katıp ilçemizin güvenliği için mücadele eden ve bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Mucur Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın 194. Kuruluş yıldönümü ve Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum." dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku