Güncel

Başkan Yılmaz, itfaiye personeli ile bir araya geldi

Başkan Yılmaz, itfaiye personeli ile bir araya geldi

Okunma: 144

5 Ekim 2020 17:01
-A

+A

      Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz itfaiyeciler haftası nedeniyle itfaiye personeli ile bir araya geldi. Zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan itfaiyecilerimizin haftasını ve İtfaiye Teşkilatı'nın 306. Kuruluş Yıldönümünü kutladı.
      İnsan hayatını kurtarma açısından itfaiyecilik mesleğinin çok gururla yapılan bir iş olduğunu belirten Başkan Yılmaz, Mucur Belediye İtfaiyesi’nin hem ekipman hem de eğitim açısından kendisini sürekli geliştirmeyi sürdüreceğini belirtti.
      Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, İtfaiye Teşkilatının kuruluşunun 306. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında itfaiyecilerle bir araya geldi. İtfaiye Teşkilatının 306'ncı yıl dönümü dolayısıyla açık alanda düzenlenen programa katılan Başkan Yılmaz, canı pahasına görev yapan itfaiyecilerin İtfaiye Haftası'nı kutladı. Başkan Yılmaz, teşkilatta görev alanların işlerini büyük bir aşk ve şevkle yaptığını anlatarak, "Can güvenliği anlamında birçok tehditler içerse de cansiperane mücadele ettiğinizi görüyoruz. Göğsünü gere gere yangına, sele, afetlere koşmanızla sizlerle gurur duyuyoruz." dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku