Güncel

Başkan Yılmaz, üst yapı çalışmalarına start verdi...

Başkan Yılmaz, üst yapı çalışmalarına start verdi...

Okunma: 225

12 Ağustos 2020 16:28
-A

+A

          Mucur ilçesinde üst yapı çalışmaları hız kazandı. Kırşehir'in Mucur İlçesi Belediyesi ilçenin cadde ve sokaklarında devam eden üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ederek ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Son yıllarda Mucur'un çehresini değiştiren projelere imza atan ve çalışmaları yerinde inceleyen Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Osman Gazi (Tekkent) Mahallesinin yıllardır kanayan yarası haline gelen üst yapısını yenileme çalışmalarını başlattı.
Yaklaşık 20 bin metrekare yapılacak olan kilit parke yol çalışmaları başladı.
Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Ankara Milletvekili Hacı Turan, İlçe Kaymakamı Faruk Erdem ve İlçe Müftüsü Mehmet Ali Dilek ile birlikte dualar ve kurban kesimi ile Osman Gazi (Tekkent) Mahallesinin üst yapı çalışmalarının startını verdi.
          Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, başlatılan çalışmalar hakkında şunları kaydetti: "Osman Gazi (Tekkent) Mahallemizin yıllardır kanayan yarası haline gelen üst yapısını yenileme çalışmasının başlangıcını Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan ve İlçe Kaymakamımız Faruk Erdem ile birlikte ilçe müftümüzün dualarıyla kurban keserek gerçekleştirdik. Osman Gazi (Tekkent) Mahallesinin üst yapıları yenilenerek yollar vatandaşların hizmetine sunulacak. Yapılan çalışmalarla sokaklar bir yandan daha güzel bir görünüme kavuşurken bir yandan da kalıcı ve kullanışlı bir üst yapıya kavuşacak. Ekipler, alt yapı çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda ve ihtiyaç olan bölgelerde üst yapı yenileme çalışmalarına belirli bir plan ve program dahilinde devam edecek. Yaklaşık 20 bin metrekare yapılacak olan kilit parke yol mahallemize ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun."
          Mucur'da gerçekleşecek projeleri yakından takip eden ve Osman Gazi Mahallesinde başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Ankara Milletvekili Hacı Turan hayata geçen projelerin hem Osman Gazi Mahallesi hem de Mucur için büyük bir önem taşıdığını belirterek, yapılan çalışmalar nedeniyle Mucur Belediye Başkanı Yılmaz'a teşekkür ederek, Mucur halkına hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku